Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Дикий пограбування- нехай себе захопити незвичайною історією!

Дике пограбування в садибі Павич Це сенсаційна встановлена ​​машина, лише для любителів хитромудро розроблених історій та красивої, художньої графіки. Дике пограбування в садибі Павич Мені це не подобається. Гра просто чарівна і, безумовно, знайде своїх шанувальників-водіння!

Графічний дизайн

В Дике пограбування в неповнолітній Паурус Ви будете захоплені красивою графікою, зробленою найменшими деталями. Метод консолі- це специфічний механізм з аркушами залізних елементів у формі аркуша. Немає сумнівів- ми були перенесені до кінця 19 століття та часів, коли були створені Альфонс Муада та інші художники. Увага всіх гравців негайно залучає таємничий елемент з павичою картиною. У ньому є три клавіші, ми впевнені- вони відкривають шлях до наступного ігрового режиму.

Садиба Це поліцейський патруль англійською мовою та що ще На барабанах автомобіля ми зустрічаємось з представниками цього закладу: шанованими детективами, розумними глянсовими та непомітними хлопцями, чия спритність та швидкість використовуються для слідування підозрілих людей та надання повідомлень. Є прекрасний червоний, про який ніхто не підозрює в поліції.

Однак найважливіший символ на барабанах, мабуть, є ключем, який служить розповсюдженням, і символ із зображенням золотого павича з діамантом у кігтях. Цей символ приймає весь барабан. У нас також є золотий символ диких та низькопрограмних символів у вигляді алфавітних букв. Функції їх будуть розкриті в наступній частині огляду цієї машини.

Бонусні варіанти

Wild Heist у садибі Павич-це 5-разовий автомобіль з 17 платними лініями. Це скоріше машина з не дуже великою механікою, але вона має один бонусний варіант у рукаві, який змусить його швидше вбити ваше серце.

Гра-ігровий автомобіль Thunderkick виплачує перемогу зліва направо. Звичайна, найвища перемога на цій лінії була виплачена.

У грі у нас є два спеціальні символи: Розкиданий (синій ключ) і Дикий символ (із золотою літерою w). Отже, оновлена ​​версія може бути запущена в базовій грі Таємний.
INA активується повністю випадковим чином у хребті, де немає перемоги. Таємнича версія може бути поворотом, в якій дикий символ або весь барабан вкритий диким символом.

Наступна бонусна версія активується, малюючи три або більше символів розсіювання на барабан для одного віджиму. Бонусна гра складається з вибору однієї з трьох доступних карт. Картка буде обраний гравцем, визначає, як виглядатимуть безкоштовні спинки. Далі доступно Битися:

Персонаж з дикого пограбування на Павичці

  • Додаткові безкоштовні повороти
  • Додатковий переможець виграв
  • Таємничий варіант або перемикання середніх символів на дикі

Більше того, кожен 2-кратний тип символу брухту під час вільних поворотів, гравець дає додаткове повторне положення.

Дикі пограбування в садибі Peachock також дозволяє нам грати в демонстрації або на машині. Останній варіант дозволяє нам взяти їх спину, не натискаючи кнопку. Ви можете вибрати лише кількість поворотів, щоб зробити машину, а через деякий час машина обертається самостійно. Ви просто дивитесь на екран і насолоджуєтесь цим чудовим виглядом. Він насолоджується все більше і більше, якщо є перемога.

Деякі з гравців вважають за краще автоматично грати в ігрові автомати. Це як покластися на долю. Інші, у свою чергу, вважають за краще керувати та натиснути кнопку віджимання до кінця. Який із варіантів ви віддаєте перевагу?

Інші, подібні торгові автомати:

один. Шерк Лондон

Якщо вам сподобалася пропозиція від Thunderkick, вам це теж сподобається Шерлок Лондон Від рабина. Це гра з дуже подібною тематичною темою. Цього разу, замість патрульного поліції, з’являється легендарний детектив. Це слід банди, яка позбавляє банків. Захопіть лиходіїв, і ваш рахунок буде зараховано.

Шерк Лондон Він пропонує гравцям велике задоволення, включаючи бонусні варіанти, такі як поєднання диких персонажів, безкоштовні спинки з додатковими дикими символами або виграшними мультиплікаторами (вдвічі). Шерлок Лондон Це також вражає графікою та своєрідним шармом. Кожен гравець буде в захваті!

2. Загадка вбивства

Ще один автомобіль з подібним тематичним мотивом Загадка вбивства. На барабанах цього автомобіля ми побачимо лідера детектива та людей у ​​колі підозрюваних. Час від часу ми також спалахуємо інструментами злочину- ножем, пістолетом тощо. D. Гроші також беруть участь у справі- так що дзеркала та інші цінні предмети обертаються на барабанах на барабанах.

Персонаж 2 дикого пограбування в садибі Peachock

Гра трохи стара, але все ще приваблива для деяких гравців у азартних іграх. Гра цілком спрямована на високі показники з відносно високою мінімальною швидкістю. Гра працює на програмному забезпеченні PlayTech, тобто те саме, що відомо з серії Вік богів. Тож ми можемо очікувати досить хороших виграшів.

3. Хто його повернув?

Якщо ви шукаєте гру, яка буде божевільною привабливою та смішною, ви повинні вибрати Хто його повернув? Гра була розроблена Betsoft, тому ви можете очікувати сенсаційного звуку, багаторівневих ефектів Геймплей, і захоплюючі анімації.

Більше того, це гра з високим фактором перемоги. Якщо ви хочете мати детектив і дізнатися, хто стоїть за вбивством доктора Делінгтона, перейдіть до гри. П'ять людей підозрюють: прекрасна міс Еллі, дивна лікаря. Ван Австрен, багатий бізнесмен містер Веллінгтон, Чарльз Конфінгтон та міс Еліза Джейн.

Думка та розповсюдження

Дике пограбування в садибі Павич Приємно отримати азартні ігри. Нам найбільше подобається графіка та ідея продукту. Бонусні варіанти, що досить добре, але ми побачили краще Збільшений. У будь-якому випадку, це цікава альтернатива для всіх, хто хоче мати детектив.

Шанувальникам мистецтва, безумовно, сподобається мистецька сучасна та хороша графічна лінія. Хоча ми вже мали можливість грати в слоти з трохи більш обширною механікою та більш амбітними варіантами бонусів, Дике пограбування в садибі Павич Це все ще продукт, який захищає і його варто знати.

Бонусна сумка до ГРН 4300 + 300 безкоштовних обертів