Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Дикий базар

Netent завжди відомий своєю винахідливістю та творчістю у створенні ігор. Цього разу, однак, один з найкращих виробників онлайн-ігор пройшов сам по собі. Wild Baazar- це зовсім інша гра, ніж усі вони. Перш за все, з графіки та тем гри. Дикий базар відведе вас далеко звідси, до східного базару, де ви можете почати з диких символів і торгуватися з місцевими жителями, щоб перемогти. Це буде незабутня пригода! Ти не віриш? Спробуйте гру безкоштовно та прочитайте наш огляд.

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

Як ми вже згадували, дикий базар Азартні ігри досить оригінально, коли мова йде про тему. Він був вбудований в атмосферу східного антикварного ринку, де ви знайдете буквально все. Вони уникали ювелірних виробів, освітлених книг, дерев’яних, красиво підготовлених ящиків та ящиків, барвистих покриттів та килимів, всього, що ви хочете ..

Автомобіль має форму кіоску з предметами для продажу. Коли завіса піднімається, ми маємо можливість сказати його зміст. У цьому випадку це барабани з символами. На задньому плані ми бачимо квадрат, де ринок та будівлі прилягають до нього з характерними куполами та баштами.

Крім того, Дикий базар сповнений руху: Соромляйте, коли отримаєте перемогу, на тлі машини, поворот вітряного млини, який полягає в охолодженні шкіри, обсмаженої сонцем, радіоігри, барвисті тканини тремтять на вітрі. Чисті оплески для створення цієї реалістичної картини. Ігрова машина Wild Bazaard виглядає як казки про Алладіна або казку про Скерезаду.

Ігровий інтерфейс виглядає трохи інакше, ніж зазвичай. Цього разу у нас немає можливості побачити характерні зелені кнопки, які все ще з'являлися у всіх іграх Мережа. Виробник вирішив щось змінити і розробив кнопки, які більше відповідають клімату гри. Крім того, якщо ви граєте з низькою швидкістю, кнопку «максимальна рослина» слід натиснути двічі, щоб зробити обертання для максимальної швидкості. Це дуже розумна зручність від мережі в напрямку гравця. Як легко було втратити всі кошти лише за одну обертання.

Бонусні варіанти

Дикі символи

Три або більше символів коробки на барабанах на тій же лінії, що виграли в головній грі гри, нагороджуйте варіанти гравця 4 для диких ротацій: один на задній частині: складений дикий, зав'язаний дикий, колосальний дикий або X2- мульти- Користувач Wild (Дикі символи з множенням виграшу X2). Звичайно, як це відбувається в ігрових машинах, дикий символ замінює всіх інших персонажів у грі, за винятком розсіювання. Це також відбувається в дикому базарі. 5 диких персонажів на барабанах дають вам перемогу в 150.

Кожен із перерахованих вище варіантів, що містять диких символів. Це виглядає так:

Червона скриня: Дикі символи дотримуються барабанів- варіант із стилем дикої природи.
Зелена скриня: Всі дикі символи 2 × 2- варіант колосальної дикої природи.Банер дикого базару

Рожеві скрині- Дикі символи, розташовані на зовнішніх барабанах, №1 і 5 з'єднані, перетворюючи всі інші символи між ними (включаючи скрині) на диких символів- пов'язаний варіант дикої природи.

X2 Ullipier Wilds- Коли ця функція буде активована, всі дикі символи, які будуть на платній лінії.
Символи, які досить багато, очевидно, дикі та скрині (у випадку з 5-кратних ящиків, ми виграємо 150).

Wild Bazaar- Copia Wish Master кілька років тому?

Wild Bazaar- це гра, яка ділиться деякими статутними функціями з іншою мережевою грою, а саме Wise Master був випущений у 2014 році. Обидві ігри орієнтовані на отримання варіантів, створених дикими символами. Однак ця схожість закінчується, і дикий базар слід враховувати в контексті одягу.

Гра в дикому базарі зробила нас щасливими? так і ні. З одного боку, очевидно, що Wild Bazaar- одна з тих більш комерційних ігор Netenta, кинута на широку кількість гравців, ніж вузька група хардкорних гравців. Те саме можна сказати про майстер бажання, коли гра побачила світло.

Всі люблять дикі символи. Що нас дратувало під час гри на дикому базарі, це те, що досить важко отримати правильне поєднання грудей Варіант бонусу з дикими символами в головній ролі. Хоча ми обертаємо обертання, це здається рясним. Крім того, повний екран диких символів помножує частку лише 195x без мульти-фанів x2. На жаль, у цьому аспекті у нас склалося враження, що Netent Zamist рухається вперед, це трохи повернення.

Оцінка та резюме

Дикий базар, звичайно, є однією з найцікавіших та оригінальних мережевих ігор. Не тільки з теми відео з слотом, який є його механікою. Гра на Wild Bazaar фокусується на отриманні бонусних варіантів, створених символами скринь. Правильна кількість скринь цього кольору на барабанах означає, що є символи дикої природи з різними здібностями: переможець виграшу тощо. D. Чим більше вони, бо ми виграємо більше.

Знову ж таки, якщо мова йде про концепцію сітента, він довів, що у нього немає жодного. Назва дикого базару можна перекласти двома способами як "дикий базар" або "базар, для якого ми обмінюємося символами дикої природи". Напевно, творці були Обамі, створюючи гру. Wild Bazaar- це місце, де ми прагнемо банкрутувати, щоб отримати найкращу та найкращу пропозицію для нас. Нагорода за нашу впертість- це поєднання диких символів, і вона завжди окупається ..

Ну, як виглядає повернення для гравця (RTP), коли мова йде про Нетента, Дикі Баазар? Це 96.15% або більше чи менше, як і будь-яка інша гра з Net Entertainment. Це інноваційне відео складається з 5 барабанів, 4 рядків та 25 платних ліній. Швидкість у грі становить від 0,20 до 400 фунтів, тому ті з вас, хто належить до VIP-клубу, можуть зійти з розуму.

Як бачите, Wild Bazaar має свої плюси і мінуси. Плюс- це хороша графіка, цікаві бонусні варіанти, ігровий інтерфейс. На жаль, якщо мова йде про максимальну перемогу і як ми можемо дійсно створити бонусний варіант- проблема. З цієї причини ми назвали Wild Bazaar комерційною грою. Як гравець, ви очікуєте не лише смачних бонусів у грі, толерантній графіці та гарній забаві, що можна отримати виграш. У зв'язку з цим шведський продюсер міг спробувати більше.

Це не означає, що Дикий базар не принесе вам щастя. Як і будь-який інший автомобіль, це випадкова гра, і іноді кілька спінів можуть змінити ваше життя. Ми сподіваємось, що це буде так. Проаналізуйте всі "за" та "проти" зараз і прийміть рішення. Дикий базар буде доступний у всьому Інтернет-казино Співпраця з NetEnt з 24 жовтня.

100% до ГРН 3600 + 200 вільних ротацій