Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Від 100% до 3200pln + 200 вільних ротацій

Ultra Hot ™ Deluxe

Ultra Hot Deluxe Slot

Класична гра з трьома дротовими, повними фруктами та чудовими виграшами. Останнім часом було багато ігрових машин, які пропонують дивовижну графіку, відмінні виграші, безкоштовні спинки, десяток платежів та багато інших атракціонів, які ми навряд чи знайдемо в Ultra Hot Deluxe. Незважаючи на це, цей слот є постійним популярним і приваблює нових шанувальників.

Грайте в слот Deluxe Ultra Hot ™ у цьому казино:

Фрукти

Ultra Hot Deluxe- це проста гра з фруктами для гри від компанії Новомат Фруктові символи добре відомі нам, що обертаються на трьох відеороликах. Ми також знайдемо тут кохану сім і старий, хороший символ, відомий любителям самотніх бандитів. Слот має п’ять рядків видалення коштів і виграє лише три однакові символи.
Ultra Hot Deluxe Basic Game

Варіант гри

Досягнувши перемоги, ми можемо вибрати варіант amble, який запускає міні-ігри, вгадуючи колір карт. Якщо ми виберемо правильну справу, наша перемога буде подвоєною, і якщо ми не здогадуємося, що колір, перемога буде втрачена.

Ultra Hot Deluxe- це слот для традиціоналістів. Ми не знайдемо мегапотів, прихованих бонусів чи інших доповнень. Однак варто грати, шанси на перемогу та ставки високі.