Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Торнадо: втеча на фермі

Торнадо: Втеча фермера видаляє нас із суєти та суєти. І буквально, тому що дія слота відбувається на американській фермі. Як ми можемо побачити у вступі для гри, тварин, що живуть там. Тим часом порятунок приносить їм смерч, який піднімає всіх зайнятих тварин з ферми і звільняється з рабів. Торнадо також зійде з розуму на машинних барабанах і випустить інакше Бонусні варіанти. Це буде цікаво! Ми запрошуємо вас прочитати вигляд слота Tornado: Farm Escape.

Зовнішній вигляд слота

Торнадо: Farm Escape-це класичний 5-стравовий автомобіль з трьома рядами та 20 виграшними лініями. Відразу після відкриття гри відомо, що ми маємо справу з слотом для тестування відео. Ми дізнаємось це після добре виготовленої графіки, а отже, панелі управління, присутніх у кожній мережі мережі. Ті ж зелені стрілки для зміни рівня та зелених кнопок для обертання обертання. У Tornado: Farm Escape, ми також маємо можливість безкоштовно грати в демонстраційному режимі через те, що кожен має можливість перевірити слот.

Мережа польотів на фермі Торнадо

Автомобіль має хороший, барвистий графічний дизайн. На барабанах у слоті є шафи, свині, коні, коні, а також такі предмети, як старі, вживані галоші, крісло, упаковані в поспішну валізу або старе радіо. Останній виглядає випадково знайденим, розкиданим кудись ураганом. Сільський клімат слота підкреслюється саундтреком у ритмі кантрі-музики. Коли ми отримуємо поєднання персонажів, вони починають рухатися. Іноді ми також бачимо фільм анімації, і тварини викрадають на них смерч. Вони не виглядають злякані, навпаки, їм подобається те, що їм більше ніколи не доводиться працювати. Торнадо: ферма втеча- це втекти з ферми та виграти найбільші перемоги!

Важко протистояти порівнянню мережевої ферми торнадо, порятунку з іграшками або немо, де людські характеристики були надані речам чи тваринам. Як гру в грі, і вищезазначені фільми були перевернуті догори ногами. Ми починаємо бачити все з іншої точки зору і сприймаємо людей як загрозу, що досить смішно, враховуючи, що ми.

Бонусні функції та спеціальні символи

Дивний
Дикий символ замінює всіх персонажів у грі, за винятком гарячих та холодних персонажів. У Торнадо: Втеча на фермі не має символу розсіювання. Це можна легко відрізнити від решти, оскільки це позначив творцем гри зі старим телевізором.

Штормова функція
Ця функція випадковим чином запускається ігровим механізмом. Потім з’явиться фіолетова хмара з блискавкою, яка розповсюдить барабани. Хмара завжди з’являється на одному з крайніх позицій на барабанах. Шторм рухається в одному місці в будь-якому напрямку, щоб утворити диких персонажів. Якщо шторм випадковим чином з’являється на дикому символі, це не змінює його функції і залишається. Функція шторму не може бути отримана під час функції торнадо. Незважаючи на це, це завжди додатковий варіант, який дозволяє вам перемогти.

Функція торнадо

Ця функція викликає, коли на барабані №1 з’являється гарячий символ, а на барабані №5- символ холодного одночасно. Тоді символ, який розташований у другому ряду середнього (3) барабан, стає активним. Гра почне збирати всіх активних персонажів та Wilda з барабанів. Це станеться, поки на барабанах ніхто з них не з’явиться. Цікаво, що дикий символ може замінити активний символ у функції торнадо. Це дає нам ще більше шансів на перемогу. Що слід мати на увазі, це те, що функція торнадо є призупиненням звичайного ігрового режиму, і навіть якщо ми досягнемо деяких перемог на лінії, вони не будуть враховані. Функція торнадо дійсно сенсаційна та унікальна, і вона добре вписується в тему гри. Тільки сітент може придумати щось подібне!

Tornado Farm Escape Escape Online Game
Зміна рослин

NETENT у торговому машині Tornado: Farm Escape опублікував багато налаштувань, які допоможуть вам налаштувати гру на ваш розсуд. Наприклад, у нас є можливість змінити рівень рослин. У Торнадо: Втеча на фермі є 10, де перший рівень починається зі швидкістю 20, а на останньому рівні це буде 200. Серед інших налаштувань ми знайдемо такі варіанти, як можливість вибору значень монети, а також можливість вмикати автографи.Звичайно, всі зміни в монетах, а також вибір висоти рівня, зміна швидкості перемоги.

"Автомобільний" режим

Натискання піктограми "Авто", яка розташована в лівому куті гри "Торнадо": Farm Escape, у нас є можливість увімкнути автограф. Ми можемо встановити від 10 до 1000 розіграшів. Під час автоматичного розіграшу ви також можете зупинити автограф. Ця ситуація, безумовно, полегшить гру для нас. Tornado Automatic: Farm Escap, також має інші варіанти, які доступні в лівому куті екрана у вигляді піктограми "ключ". Серед них ми знайдемо зміну якості зображення, звукових варіантів або здатності малювати з простором.

Короткий зміст та оцінка

Хтось матиме ферму, ija, і! Ви не можете не сподобатися торнадо: гра втечі на фермі. Барвиста графіка, жива країна та динамічна музика- це характеристики слота Tornado: Farm Escape. І цього разу сітент не розчарував своїх шанувальників. Машина намальована? Безумовно так! Завдяки оригінальним, унікальним бонусним варіантам у вигляді торнадо та шторму, гра на цій машині ще привабливіша. Найголовніше, що це рішення дозволяє отримати ще більше переможців!

NETENT довів наступного разу, коли ви зможете уявити нову якість чогось такого гнучкого, як онлайн-машина (очевидно, всі слоти однакові). Але вони ні! Принаймні на ринку розподіляються машини Netet. This is not without the reason that the motto of the game manufacturer: “Best Games”, that when translating into Polish means “Best Games” '' '' '' '' '' '' ''. І це те, що є в публікаційній мережі!

Підсумовуючи: Торнадо: Фарм-втеча- чудова гра, яка дозволить вам зламати себе. Єдине, чого може бути не в цій грі,- це сеанс Безкоштовні спинки. Натомість Netent використовував випадково активовані бонусні ігри. Я мушу визнати, що Торнадо і Шторм- одна з найоригінальніших бонусних ігор, яку ми могли бачити. Все виглядає дуже обнадійливо і заслуговує на похвалу. Орл Казино оцінює Thornado: Farm Escape на 7 за шкалою 10. І як ці статистичні дані пов'язані з цим? Співвідношення слота становить лише 93%, що може бути кращим, і в цьому плані чистий не спробував. Зрештою, ми вважаємо, що слот дуже хороший, що є певним сортом і альтернативою тому, що можна знайти на ринку.

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища