Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Тіньове замовлення

Тіньове замовлення- Натискайте на ігрові ігрові ігри, повільно граючи таємного урядового агента і поглиблюється у внутрішні кола стародавньої організації. ВСкажи мені, щоб дізнатися плани тіньових наказів, таємний порядок, який існував століттями, які таємно впливають на рішення політиків у всьому світі.

Це вам не нагадує? Усі, хто читає книги Дана Брауна, напевно, знає ілюмінати, організацію, яка повинна контролювати світ. Ця віра є результатом одного зі статусів з початку організації: «покласти край обертаннях і тих, хто сіяв несправедливість і контролює їх, не домінуючи над ними. Цей контроль відбувається, ніби зсередини, так що про це ніхто не знає, а мільйони людей живуть у несвідомому.

Ця ж ідея з'являється у відео з Twch ігри. Ви, як гравець, граєте роль секретного агента, яка призначена для глибокого проникнення в організацію. Цікаво, що графічні дизайнери Push Gaming використовували подібні символи, якими вони користуються Ilumninati: Очі розміщуються в рівносторонньому трикутнику, символізуючи спостереження та контроль.

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

До того, як ми маємо можливість грати на тестовому версії автомобіля Тіньове замовлення, Ми представили це трохи по-іншому. Нам здавалося, що це буде дуже динамічна гра в ігри в азартні ігри. Тим часом Тіньове замовлення Він все ще зберігає атмосферу загадок, але ігровий механік має дещо інший темп, ніж ми думали. Ми очікували дуже динамічної гри, в якій барабани обертаються запаморочливими темпами, а довжина обертання займає кілька секунд.

В Тіньове замовлення Символи падають з каскадом і дуже повільно. Тим не менш, час від часу він набирає запаморочливий темп, і є що побачити. Все це відбувається у чудових варіантах бонусів, опис якого можна знайти трохи нижче. Тепер ми зосередимось на візуальному прагненні до азартної машини Тіньове замовлення.

Ми почнемо з того, що в цій грі є три різні поля, в яких де факто гра продовжується. Перша- це консоль, звичайно, барабани обертаються. Саме в ньому символи падають, а перемоги генеруються шляхом отримання комбінації. Далі, праворуч ми бачимо героя, а точніше, жінку з запечатаним листом у руці.

Якщо вам вдасться "знайти" наступних символів, будуть активовані нові функції в грі. Три барвисті кульки є частиною консолі, в якій була закрита сила. Якщо намальована відповідна комбінація, кульки виробляються і падають на барабани, а потім ... це відбувається!

Зліва від барабанів, у свою чергу, є символ Ілінаті Тобто рівносторонній трикутник з Боже око всередині. Для чого цей автомобіль? Ви дізнаєтесь у підрозділі щодо варіантів бонусів.

І що на самих барабанах Ігрова машина Тіньове замовлення? Перш за все, ми бачимо книги з таємними знаннями, можливо, опис ритуалів, символів із буквами алфавіту, дивними аксесуарами або шаховими пішаками. На задньому плані знаходиться загадковий двір з садом та мальовничим фонтаном всередині. Завдяки цьому ми відчуваємо дух пригод і легко ототожнюємо себе з героями гри.

Параметри бонусів у порядку тініТіньовий порядок героя

Вдарити машину Тіньове замовлення Щонайменше три ті самі символи, розташовані поспіль, слід намалювати. Персонажі не обертаються на барабанах, але вони падають каскадом зверху вниз. Після отримання перемоги символи, які складають її, зникають з барабанів і замінюються іншими, які впали зверху.

Символи Шар

З кожною перемогою та запусками каскадних перемог кульки, які знаходяться на вершині автомобіля, завантажені. Три послідовні перемоги, і одна з світних кульки впаде на барабани і відбудеться! Сили закриті милицями, і вони звільняються, коли вони серед інших символів на барабанах. Символи, які були поспіль з кулею, стають символами дикого. Отже, ми можемо здогадатися, що це починається на барабанах.

Особливості сфери

Однак це ще не все. На барабанах машини Тіньове замовлення Є такі зведені гарячі точки, тобто гарячі точки. Це позиція для барабана, що має особливе значення. Якщо одна з куль у цій особливій області, більш чарівна Збільшений буде запущено в грі.

У нас у нашому розпорядженні три цілі: зелений (Обсяг створення- істота), синій (Сфера руйнування) і рожевий (Сфера збереження- Поведінка м'яча). Більше того, якщо куля потрапляє в поле в нижньому куті машини, її потужність накопичується в одному з кута. Це буде важливо в активації вільних ротацій, про які ми поговоримо за мить.

Символ кільця (символ із кільцем показує)

Це, безумовно, варто зібрати символи, що показують кільце. Вони розблокують наступних персонажів у грі Тіньове замовлення. Ці символи негайно зникають з барабанів і замінюються випадковим.

Персонажі (герої)

У грі Тіньове замовлення У нас є 4 символи (герої), все з іншою силою. Кожен з них- це різний рівень у грі.

  • Рівень 1: Моллі- Посланець
   Цей рівень автоматично розблокується на самому початку гри. Функція спрямована на очищення першого ряду та активації першого м'яча.

 • Рівень 2: Біллі- гравець
  Потужність цього символу полягає в заміні низькопрограмних складів на високу точку.
 • Рівень 3: Арчі- шпигун
  Сила цього героя полягає у заміні 1 випадково вибраного символу на кожному з барабанів, символу дикого.
 • Рівень 4: Амарілло- Майстер
  Сила цього героя- це найбільше з усіх. Вона включає видалення символів низькопрограмних барабанів і зупиняє лише ті, що мають найвищу цінність. Замість тих, хто має низьку вартість, падає більша точка. Ми можемо лише уявити, що переможе. хай щастить!

Безкоштовні ігри

Коли символ трикутника заряджається силою всіх трьох кульок, гравець отримає 5 вільних поворотів, в яких кулі будуть знайдені на барабанах.

Думка та коротка презентація

Тіньове замовлення Це оригінальна гра про унікальну тему. Це дивує і змушує нас відчувати себе героями з найкращих сенсаційних фільмів. Гра, звичайно, сподобається всім шанувальникам книг Дана Брауна та всіх теорій змови.

Нарешті Тіньове замовлення Це гра, яка набуває темпу разом з активацією індивідуальних варіантів бонусів. Ми не грали такого інноваційного та привабливого відео Mashin з точки зору ігрової механіки. Повірте нам, бонусні варіанти на цьому автомобілі- це шедевр, який принесе вам задоволення. Ви оціните винахідливість команди Push Gaming!

100 вільних обертань з обертанням x1!