Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Людина невидимка

Невидимий чоловік автоматик, який вражає графікою та музикою. Що означає, що кожна деталь настільки складна з графічної сторони, що гра стає задоволенням. Мотиви фільму, ретро-стиль, вражаюча графіка та численні бонусні функції- основні переваги гри. Виробник гри- це не хто інший, як Netent, який відомий для таких ігрових автоматів. У грі є багато бонусних функцій (наприклад,. Виграшні дороги, безкоштовні сипні або додаткові бонусні раунди). Машина також доступна у безкоштовній версії.

Як бачите, цей час Netent шукав натхнення в класиці американських фільмів жахів. Автомобіль базувався на мотивах невидимої людини з 1933 року, що є адаптацією римського Герберта Уеллса. Цей роман розповідає історію вченого, який відкрив речовину, яка дозволяє бути невидимим. Коли ви здогадалися про барабани та в бонусних іграх, може бути персонаж з фільму "Невидимий чоловік".

Людина невидимка

Невидима людина в першу чергу працює за принципом перемоги на шляху, завдяки тому, що комбінації перемогли ліворуч і праворуч. З технічної сторони, це 5-двірна машина, розташована в три ряди. Гра має 20 переможних ліній. У невидимій людині ми можемо зустріти символ "дикий", який з'являється на першому барабані як дика поліція, а на п’ятому- Gryffin Wild. Виступ обох негайно запускає раунд 10 вільних спінів. Під час раунду символи "дикого" можуть з’являтися на будь-якому барабані. Повторне з'єднання символів призведе до того, що гравець отримає 4 додаткові повторні списки. Невидима людина також має два додаткові бонусні раунди: поліцейські ротації та бонусна гра. Бонусна поліція- 3 безкоштовні ротації з додатковими 5 дикими персонажами. У бонусній грі ми чекаємо багато можливостей. У нас є шанс отримати гроші на гроші та зростаючі мультиплікатори (x2, x3 та x4).

Високі перемоги

Давайте дістанемося до налаштування гри зараз, і їх багато. Чистий у невидимій людині переконався, що гравець мав можливість вибрати рівень заводу. У цій машині до 10. Перший рівень встановлений на висоті від 20 до 10- 200. Гра також включає такі варіанти, як можливість вибору монет та здатність увімкнути автографи. Будь-яка зміна вартості монет, а також вибір висоти рівня, звичайно, вплине на зміну рівня перемоги. У лівому куті гри ми знайдемо значок "Авто", яка дає нам можливість увімкнути автографи. Ми можемо встановити від 10 до 1000 малюнків через це. Можливе переривання автоматичного малюнка. Невидима людина також має інші варіанти, які можна знайти в лівому куті екрана у вигляді піктограми "ключа". Серед них ми знайдемо налаштування якості зображення, параметри звуку або можливість малювання за допомогою пробілів.

Невидимий чоловік
Гра виділяється з інших машин. У її вражаючій графіці, стилізованому фільмі та чудовому музичному обстановці кажуть, що гравець може на мить походити з реальності. Це звучить занадто нереально? І все ж гра має щось у цьому.

1000 ГРН вітального бонусу