Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус за ГРН 3600 + 200 вільних ротацій

Стрибок на лижах

Стрибок на лижах- це машина, в якій ви можете вистрибнути з перемоги і отримати найвищий подіум! Основним елементом гри є стрибки на лижах, спортивна дисципліна, яка не вимагає знайомства з фанатами з Україні.

Летіти, пекло, муха!

Незважаючи на тему морозної гри, Genesis Gaming забезпечує гарячу атмосферу. Кожен розіграш збільшує значний стрес. Виробник розмістив цей автомобіль 5-друп. Система здається досить простою, але гра має багато відмінних функцій, завдяки якій гра стає більш інтерактивною. На самому початку гравець повинен вирішити, яка країна хоче представляти. Ми можемо вибрати найбільшу силу гірськолижних стрибків: Норвегія, Чехія, Німеччина та Україна. Окрім стандартної гри. Серед налаштувань гри ми маємо можливість вибрати ставку ставок. Він починається з 0,1 і закінчується на 50 до одного обертання.

Саундтрек ідеально відображає атмосферу під час змагань з гірськолижної діяльності. Під час змагань ми маємо можливість почути звуки, такі як звук кидання снігової коми або шуму, спричиненого висотою з пагорба. Був також звук монет та оплесків, які, як відомо, мотивують подальші малюнки. Графічний дизайн у стрибках на лижах був одягнений у безліч деталей, що стосуються цього виду спорту. Серед них ми маємо можливість намалювати такі предмети на барабанах, як: лижі, Google, шолом або чашка. У грі ви можете знайти бонусні символи, які збільшують наші шанси на перемогу. Цінності, такі як "дикі" або "скидання", можуть з’являтися на барабанах. Символ "розкиданого" був позначений у грі у вигляді дзвонів, тоді. Genesis Gaming не міг забути про стрибок з гірськолижними точками, що є головним елементом фону. Графічно, стрибки на лижах з музикою створюють ціле послідовне ціле. Можна сказати, що композиція повністю відображає тему гри.

Ігровий автомат

Високі нотатки

Скорочення на лижах нещодавно став одним з найпопулярніших видів спорту. Поляки дуже пишаються своїми стрибками. Адам Малай- особливо важлива фігура, яка увійшла на сторінки спортивної історії. Великий господар завжди буде приємно згадати. Сьогодні, завдяки грі з гірськолижним стрибком, у кожного є шанс зіграти на чемпіонаті за участю. Хоча це просто машина, завдяки музичному та звуковому середовищу, ми маємо можливість відчути справжню перемичку. Якщо у вас є трохи часу, стрибайте на стрибок у стрибку на лижах і боройтеся за золоту медаль!