Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Візьміть участь у поєдинку напередодні Різдва та отримайте перемогу на ялинку в Санта-Санта проти Рудольфа

Пора розпочати поєдинок різдвяних гігантів! Хоча Санта Клаус та його олені, як правило, співпрацюють в одній команді, в Санта проти Рудольфа Вони стоять на протилежному боці барикади. Ваше завдання полягатиме в тому, щоб їх узгодити і, до речі, отримати цінні призи RTP 96.35% і із середньою мінливістю до високої. Не дозволяйте подарунам не доходити до цього Різдва!

Графічний дизайн

Санта проти Рудольфа Гра з дуже комічним стилем. Тут все перебільшено і виглядає не дуже серйозним мультфільмом, що це не повинно бути погано. З обох боків дошки є опоненти: Іші Санта в червоному вбранні та бурхливий олень, який, очевидно, взяв капелюх Mikoo-Player.

Дошка розташована на дерев’яній веранді постачальника подарунків з видом на снігову пасту в пастельних кольорах. Це багато в чому як старі ігри Flash, популярні кілька років тому. Символи тут представлені за фігурами картки та атрибутами святого Миколая, такими як подарунки, санки та олені.

Музика спокійна і стереотипно святкова, і вона доповнюється звуковими ефектами дзвонів, обертається за кожною обертанням. З цією ситуацією не важко брати участь у радісній пригоді напередодні Різдва!

Бонусні варіанти

У цій грі з розміром поля, п’ять барабанів на три ряди, ми знайдемо досить багато цікавих Бонуси, хто повинен зловити початківців та вдосконалених гравців. Перш за все, гра має до 2 типів диких символів із зображенням головних героїв.

Вбивство з’являється лише на першому барабані, і з кожною наступною повторною назад одне положення рухається праворуч, поки ви не виймете його з дошки. У свою чергу, Сент-Ніколас- це спеціальна дика природа з останнього барабана, який рухається праворуч під час гри. Як ви здогадуєтесь, ці два спеціальні символи можуть зустрітися, і тоді ми отримали фотографію боротьби з нашими святами та сеансами Безкоштовні спинки.Санта проти Рудольфа Міколая

Бонусна гра включає 10 безкоштовних ротацій на кожні два символи оленів та Санта, які зустрінуться один з одним, до 30 обертів. Ці символи, що ходять дикі, також можуть виникати в бонусній грі, додаючи 4 спин щоразу.

Під час раунду вільних обертань фонові дії перетворюються на ніч, а над дошкою з'являються два додаткові лічильники: подарунки Мікола та полюс. Лічильники наповнені кожним рухом оленів або Санта-Клауса за межами зони дошки, і якщо вам вдасться заповнити всі поля, ви підете на іншу додаткову гру, з дуже хорошими виграшами.

Подарунки Санта- це гра, в якій ви обираєте з п'яти очок у трьох підходах: подарунки, дрібнички та шкарпетки з подарунками. Їхній зміст, звичайно, прихований, і гравець повинен здогадатися, хто з них найкращі призи. Ви можете тут Виграйте множник тарифів для цієї подарункової гри (максимум до X4) або грошовими призами Різні висоти, а найслабший вибір призводить до кінця раунду.

Спинки Рудольфа- це багато вільних ротацій. Він складається з трьох ротацій, але під час кожної з них 5 дикій дикої природи відправляються на дошку, що значно збільшує шанси на високу перемогу. Простий, але вигідний!

Грайте подібні торгові машини

Розробники слотів прагнуть випустити ігри для різних різдвяних випадків, і якщо ви шукаєте інші різдвяні імена, вам слід перевірити Жирний Санта. Назва жир Санта повинна дарувати подарунки, і ви допоможете йому. Графіка зберігається в комічному стилі, зображуючи сніжні вершини та сидіння Мікола з дерев’яними будинками та падіння снігу, І символи-покольовані дрібнички, сніговик, добрі іденти, здоровий ельф і, звичайно, сам Мікола, який діє як дике.

У Міколая чомусь більше кілограмів. Він любить різдвяні торти, які є частиною бонусної гри та наповнюючи їх безкоштовними спинами. Крім того, Санта-Слай може з’явитися у випадкових обертаннях, що ковзають на дошці та змінювати звичайні символи на торти, які, крім заповнення вільних спінів, функціонують як дикі. У цій грі з високою та середньою дисперсією ви можете розраховувати на потенційну перемогу X6400.

Ви також відчуєте магію Різдва, граючи в Різдвяна магія, Новий автомобіль з Play N'Go, в якому ви допоможете Санта Клаусу надати подарунки, до речі, виграти деякі призи для себе. Це ще один досить стандартний слот з простими правилами, які нікого не повинні здивувати. Ви збираєте тут різдвяні прикраси, різдвяні гаджети, посилки з подарунками, посміхаючись Санта-Клаус, все з RTP, дорівнюючи 96.5%.

Це дуже спокійний слот, без галасливих джинглів та пульсуючої музики, лише для людей, які хочуть відпочити з чашкою гарячого шоколаду в холодний грудневий день.
На задньому плані- величезна ялинка, що стоїть на міській площі та чарівному старому місті, і гра відбувається на п'яти барабанах та чотирьох рядах. Вільні спинки ще більш ефективні. Потім на небі з’являється дошка, з’являється полярна полярна полярна, а анімований Санта дарує подарунки безпосередньо в димохід у його літаючих санях.

Серед додаткових варіантів у нас є гра з безкоштовними спинами, які ми отримаємо, зібравши три символи Клауса Санта, виступаючи в якості розсіювання. Крім того, як і в багатьох мережевих іграх, ми можемо розмножувати x2 або x4, якщо ви вирішите використовувати параметр amble і вгадати колір картки.

Різдвяна магія має прості правила, але вона дуже мінлива, що також впливає на кількість призів. Максимальна сума, яку можна виграти в одній грі, становить до 4000 х, і висока потенційна кількість перемоги, безумовно, рекомендується спробувати свої руки в цій різдвяній грі.Рудольф з гри Санта проти Рудольфа

Чому варто грати Санта проти Рудольфа?

• Унікальна різдвяна атмосфера: Ідеальна гра на довгі зимові вечори
• Класичні налаштування та правила, улюблені всіма, але є нові ідеї
• Раунд вільних ротацій закінчується однією з двох додаткових ігор

Оцінка та резюме

Як і ялинка, подарунки та багатий пообіцяючий стіл- наші традиції на Різдво, тому Netent зробив це традицією вивільнення різдвяних ігрових автоматів на Різдво. У 2018 році це було віджимання, у 2017 році- Вовк Куб на зимову тему, а в 2016 році нас захоплювали гру Секрети Різдва.

Кожен раз, коли ми отримуємо вишукану гру на високому рівні та Санта проти Рудольфа Немає винятку. Грайте і подаруйте собі подарунок, допомагаючи примирити Санта зі своїм помічником, вигравши призи. Ці свята можуть бути унікальними!

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища