Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Рекс сказ

Хто з нас не любить парк Юри від Стівена Спілберга? Навіть якщо ви не дивилися цей фільм (якомога більше?!) Ви, напевно, чули про нього. Мрія Спілберга полягала в тому, щоб відродити доісторичні тварини, істоти з міфів та легенд ... І, звичайно, йому вдалося! Грати, Ігрова студія мала подібний Zmaarar, і саме так була створена Rage Rex, ігрова машина, яка поверне вас на мільйони років. Грайте і зустрічайте ці красиві та небезпечні трибуни.

Рекс сказане вас радує вас безкоштовними спинами, які не закінчуються, або символ Mega Rex, вирував на барабанах. Динозавр рухається на барабанах і збирає для вас відмінні виграші. Крім того, король динозаврів відведе вас на полювання, в якому ви виграєте виграш. Це дозволить вам швидко та легко збільшити рівновагу!

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

На барабанах бурхливої ​​машини REX ми бачимо тварин та копалини, які стосуються періоду Юрського періоду. Таким чином, є комарі, вбудовані в бурштинові, динозаври, такі як Raptor Red, Triceratops, Diplodoki. Зірка, однак,- відомий тиранозавр Рекс, зображення якого функціонує як символ, який розширюється і займає всі три позиції на барабанах (символ Коллаз). Цей символ рухається ліворуч і діє як дикий, дякую за те, що ви виграєте чудові виграші!

Давайте повернемося до цього, однак, як виглядає онлайн-гоночна машина REX. Автомобіль сповнений квітів і звуків, і, точніше, звуки подвійності того часу. Ми чуємо чверть екзотичних птахів і тварин. На тлі автомобіля ми дійсно бачимо чудову рослинність тропічних лісів, і ми вільні.

Хоча Tyrannosaurus rex рідко захоплюється, а точніше жахливо, важко не милуватися цим захоплюючим істотою. Safe REX означає "Злий Рекс", і саме це грає, представляє його в пошуках великої перемоги та Безкоштовні спинки. Ви годуєте Рекс?

Бонусні варіанти в бурхливому грі Rex

Шаль

Цей варіант є візуалізацією божевілля, в якій Рекс тиранозавра. Особливість починається, коли динозавр з’являється як розширений символ у всьому барабані. Цей символ почне рухатися ліворуч, надаючи гравцеві безкоштовні криві (не взяті з вашого балансу). Криві закінчуються барабаном №1.

Барабан

Безкоштовні спинки

3.чотири.5 або 6 символів, розкиданих на BEB (у вигляді падаючого метеора), послідовно 8, 15, 20 або 30 вільних спінів, залежно від кількості зібраних розкиданих. Найголовніше- це те, що спинки реактивовані, а це означає, що збір більше скетів дасть вам більше поворотів. Rating REX не має обмежень на вільні обертання, тому ви можете їх нескінченно активувати та помножити швидкість на 5000x!

Далі, якщо ви збираєте додаткові символи, що показують REX під час вільних поворотів під час вільних сеансів, вони будуть наділені множником WIN (до x 243). Тим не менш, ви можете вибрати варіант для активації: божевілля (із символом REX, розтягнутим по всій барабані, переміщеним ліворуч) або диким полюванням (символи Rex з множниками перемоги).
І цього було б достатньо! Ось усі варіанти бонусів, доступні в Raging Game Rex.

Думка та коротка презентація

Рекс Шабр- це машина, на якій гра дуже приємна. Ми раді подивитися на перемогу Рекса для нас. Це, мабуть, єдиний раз, коли ми не боїмося дивитись в очі ящірки. Крім того, музична атмосфера цього слота дуже хороша, вона весела музика щоразу, Каді Рекс з'являється на барабанах. Хоча у візуальних відносинах, що вирує Рекс- це не найкращий слот, який у нас була можливість грати, веселощі дуже приємні, особливо коли ми маємо перспективу нескінченних ротацій та багатьох виграшів.

Frant Rex Automat- зовнішній вигляд основної гри
Наше загальне враження від бурхливої ​​гри Рекс є позитивним. Хоча сама гра може не виглядати чудово, вона все ще відповідає стандартам хорошої гри. Ви можете бачити, що Play'n змінив свою тактику у виробництві ігор. Замість того. Сюди входить ініціація якості ігор на суму виробництва.

Однак ігри Play'n Go не створені у співпраці з іншими дослідженнями розробки. Ця тенденція все більше помітна в спаму. Наприклад, це дозволило мікрогамуванням створювати масивні ігрові автомати. На жаль, як ми вже згадували, їх якість страждала від цього. Інтернет-торгові машини, які були створені у співпраці з Straft Craft Studios, що є "дочірньою" мікрогамування, що представляє найбільш амбітні проекти. Повернення, однак, грати, крім універсальних транспортних засобів. Такі ігри в ігрових іграх Будинок смерті, Єгипетська спадщина, навідник перезавантажується. Вони створюють позитивний образ компанії, яка грає.

Є ігри, на яких ви можете написати твір, і є ті, про які вам не потрібно писати. Radio Rex належить до другої категорії. Це пов’язано з простою причиною. Механіка гри цієї онлайн-машини настільки проста, що ми розуміємо, що це в польоті. Однак це не означає, що грати на відео Mashin з Play'n Go буде нудно. Як гравець, ми швидко беремо участь у отриманні вільних ротацій або спостережень.

REX Shile змусить вас звільнити свої інстинкти та грати на полюванні на виграші. Якщо в дитинстві ви хотіли стати палеонтологом або все-таки дорослим, ви слідкуєте за новинами в галузі палеонтології, вам, мабуть, сподобається це грати!

ГРН 4000 бонусів + 100 безкоштовних обертань