Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Представити себе з святкового настрою з Полярні лапи і перемогти з тваринами солодкого стилю

Немає нічого більш чарівного, ніж солодкий білий ведмідь, що котиться на білому снігу. Розробники Quickspin вийшли з цього припущення, створивши Полярні лапи, Останній слот у святковому кліматі. Замість того, щоб носити Санта-Клузи з об'ємним животом та оленями з червоним носом, головні герої цієї зимової гри-це полярні тварини, хоча тут також є зірковий ельф. Перевірте, чому вас викрадають полярною пригодою.

Графічний дизайн

Графіка повністю цукерки: символи високої вартості- це широко усміхнені ведмеді з червоними луками, різдвяним шарфом або вінком з омелеком. Це тварини, які ми могли бачити на різдвяних вітальних листах. Символи з меншою цінністю були представлені у вигляді карток від Tens до ASAS та диких різдвяних прикрас та солодощів. Передумови- Зимовий пейзаж. У нас також є помічник Санта Клаус, Ельф набирає подарунок, який функціонує як поворот.

Музика є стереотипною для болю і нагадує поп-росніанські удари з нероздільними зірковими дзвіночками. Але канікули не повинні бути оригінальними. Перш за все, ми хочемо почувати себе красиво, і з таким настроєм важко не брати участь у різдвяній радості.

Я мушу визнати, що не всім може сподобатися цей стиль. Якщо вам подобаються більш реалістичні та серйозні ігри, то полярні лапи можуть бути занадто по-дитячому для вас. Тим не менш, це не повинно приховувати доступні додаткові функції та виграш, які тут дуже солідні.

Бонусні варіанти

Гра відбувається на досить стандартному полі з розміром 5 барабанів на 3 рядки. В Полярні лапи Ми знайдемо два типи диких персонажів: звичайний (різдвяний вінок) та мультиплікатор із зображенням різдвяних солодощів. Останнє з'являється лише на другому, третьому та четвертому барабанах.

Для кожної з цих спеціальних диких диких тварин, який піде на дошку, ви отримаєте мультиплікатор x2, x3 та x4, щоб виграти у заданому спині. Поточний коефіцієнт представлений у вигляді чашок, розташованих з лівого боку дошки, наповненої солодощами після завоювання бонусу.

Зібравши три символи ельфів, ми будемо перенесені до бонусу з десятьма вільними обертами. Потім гра піде до ведмежної хати, повної подарунків та солодощів. У цій додатковій грі варто збирати символи ельфів, з прогресом у їхній колекції, відображеній на панелі праворуч.Персонаж полярних лап з гри

Колекція перших трьох змінить усі символи ведмедя- Мікола в дикій природі до кінця раунду. Отримання наступних п’яти символів розсіювання на наступному рівні стійки зробить усі символи плюшевого ведмедя з вінком, також перетворяться на дикі, додатково винагороджуючи нас двома вільними спинами. Тим не менш, найвищий рівень (ще 5 розсіток) додає ще 2 назад і перетворює додаткову цибулю з цибулею на диких персонажів.

Цей вражаючий та вигідний бонусний раунд закінчується зображенням веселих ведмедів, прощаючись з ельфом, який виїжджає з сумкою, повною подарунками, і, звичайно, розрахунками високих платежів. У бонусному раунді ви можете розраховувати на хороший приз і вільні ротації з такою кількістю диких тарифів- це дуже гарна можливість виграти велику перемогу.

Полярні лапи характеризується вартістю RTP 96,84% І гра грає із середньою дисперсією. Мабуть, єдиний слабший момент тут- це не дуже висока цінність індивідуальних нагород, але у нас багато переможних комбінацій, аж 25. Варто додати, що правила гри базуються на черговому хіті Quickspin, оціненому гравцями- Goldsmithing, в якому також знайдені ведмеді.

Тобі сподобалося? Грайте в інші транспортні засоби

Потепління клімату означало, що ми не з нами давно пристойна, морозна зима. Якщо ви пропускаєте обертові пластівці та густий сніговий покрив, пограйте в ці ігри. Вовк Куб, Випущений сітентом, він був створений навіть у досить подібному стилі.

Героями цієї торгової машини були титул цуценят вовків та його лісові друзі: Сова, Реніфер, Рі* та Ведмідь. Тварини роблять фон падіння снігу та глибокого стуку. Перемога нагороди Сова або ревів з ведмедя, тоді як бонусна гра представляє нам повну анімацію Місяця.

Це проста гра з простими правилами та дошкою 5 × 3. У нас є все, що ви знайдете в таких іграх: дикі символи, тут у формі відбитків пальців!) та 20 стандартних ліній видалення. Бонус снігової панелі, що заповнює лінію символами одного типу. RTP становить 96,34%, тоді як максимальна перемога може бути навіть x2000. Ця дружня гра сподобається любителям тварин, показана тут дуже чарівною.

Ви також можете познайомити вас із зимовим настроєм Льоду, льодовий єті, Веселий титул з міста Ноліміт. Міфічне монстр живе тут у найвищих вершинах гір, і хоча він готовий налякати всіх своїм небезпечним променем, це зовсім не небезпечно. Насправді у нього є досить багато скарбів для гравця.

RTP становить 96,16%, хоча мінливість висока. А тут також символи показують доброзичливих тварин, друзі титулу Єті: Zając або Panda Red. Графічний дизайн має багатоповерховий персонаж і нагадує невеликі сімейні анімовані фільми, такі як льодовиковий період.

Льоду, льодовий єті Це відрізняється цікавими правилами, і це не звичайний слот. Частина ігрового поля спочатку заморожена в крижаних блоках, і у випадковому шпинаті Єті може похитнути дошку, розбиваючи лід. Це збільшує поле геймплея та збільшує наявну кількість комбінацій, що забезпечує потенційно найкращі виграші.

У найбільш розширеній дошці ви навіть можете виграти показник X8820, і ви допоможете вам із цікавою бонусною грою з повторними спинами. Відкрийте для себе легенду Єті, грай зараз і отримуйте морозне багатство!

Символ полярних лап з гри

Чому варто грати в полярних лапах?

• Відмінний графічний дизайн з солодкими тваринами
• Грайте, якщо ви все ще чекаєте сніжної зими
• Бонусний раунд вільного обертання дозволяє високу перемогу завдяки потенційно великій кількості диких персонажів на дошці

Оцінка та резюме

Полярні лапи Це солодка гра, подібна до незграбного цуценя, який робить її напередодні Різдва. Це перший різдвяний слот ветеранів від Шведської студії Quickspin, заснованої в 2011 році, в якій працює понад сотні працівників. Оскільки він отримує виробництво цього розробника, це графічно сенсаційна і дуже вишукана гра.

Однак не обдуньте невинний графічний дизайн. Хороша бонусна гра може призвести до вас великих виграшів, і з невеликою кількістю удачі ви можете накопичити хорошу кількість, прямо під ялинкою! Музична музика та спокійний темп гри та дизайн солодощів, безумовно, будуть вдячні початківці або ті, хто хоче відпочити від адреналіну, наповнених та складних ігор. Бажаємо вам успішного та солодкого Різдва з багатьма нагородами!

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища