Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Озі Осборн- буде відео на честь металевої зірки!

Уявіть собі відео, створене на честь знаменитої музики Озі Осборн. Як це буде виглядати? Задовольнить очікування та сподобається мільйонам шанувальників музики у всьому світі?

Однак це не перше таке виробництво з ПравдивийТ. Netent вже виробляв машини, натхненні досягненнями відомих рок-артистів та груп. Тут ми повинні згадати: Гармати N'Roses, Jimi Hendrix, якщо Двигун, фірмовий Інтернет-торгова машина.

Мало хто з розробників може дозволити собі такі ігрові ігри. Брендовані слоти потребують великого дотримання багатьох відділів та співпраці. Їх надзвичайно важко організувати з проблеми автоматичного права та як користуватися цим зображенням. Як бачите, Netent досягає успіху та надає гравцям унікальні, сенсаційні відео.

Озі Осборн- Жива легенда. 100 мільйонів записів, проданих як сольний художник і вокаліст групи Black Sabbath. Тепер він стане героєм і в той же час натхнення для нового мережевого автомобіля.

Озі- художник, який не втратив популярності, незважаючи на проходження кількох десятиліть. По-перше, його шанувальники були ентузіастами важких металів. Потім ця група значно розширилася після його появи в реальності-Шоу Осборнса, в якому він виступав зі своєю родиною: його дружина Шаронн та діти Келлі та Жакет. Озі- просто вічний художник.

Кілька зірок року досягають того, що зробив Озі Осборн- Каже Брайан Аптон, директор DS. Ігри в мережі.

Завдяки його харизматичній особистості та винятковій відданості музиці, Озі має шанувальників у всьому світі. Деякі були йому вірними більше 50 років! Ми не можемо чекати, коли ми перенесмо все, що представляє себе на барабани останньої машини.

Графічний дизайн

Хаві- металева рука Як ігрова машина буде виглядати натхненною людиною Озі? ПМи побачимо, що символи з його зображення з’являться на барабанах машини. Насправді, переглядаючи інші мережеві машини, ми не сумніваємось у цьому. Ми, мабуть, також чуємо один із найвідоміших творів Озі на задньому плані. Почуття говорить нам, що це буде одна з найвідоміших пісень Black Sabbath. Ми стверджуємо, що це буде Параноїчний З 1970 року. Це культова пісня!

Чи з’явиться інші члени команди також на барабанах автомобіля? Якщо так, хто там заслуговує на зовнішність? Спочатку учасники, засновники групи або навіть люди, які пізніше приєдналися до формування? Використовуючи те, як виглядали інші музичні слоти, ми підозрюємо, що емблеми, пов'язані з групою, логотипом, металевими зірками, черепами тощо. D. Все, що ми асоціюємо з металевою важкою музикою. Це станеться? Виявляється через деякий час ..

Бонусні варіанти

Особливості в грі- це найскладніше, чого можна очікуватиа також. Невідомо, що виробник тут нас здивує. Ми можемо лише спекулювати. Може бути ходьба, ймовірно, із зображенням самого Озі. Можливо, виробник вирішить рішення, пов’язане з розширенням барабанів- ми часто бачили їх у мережі. Також має бути безкоштовні спинки або великий бонусний варіант із прихованими призами. Можливо, розробник вважатиме доцільним випустити відео із загальним призом- Автомобіль Ozzi Osbourne з джекпотом- Це було б щось!

Озі Осборн- Контроль

Osbourne випустив 11 сольних альбомів, з яких перші 7 були розрізнені в платиновому альбомі. Озі активний донині, хоча його останній концертний тур по Новій Зеландії, Японії та Австралії було відкладено від його проблем зі здоров’ям (руйнівна пневмонія). У будь-якому випадку, Озборн виявився наполегливим: багато років він продовжував свою кар'єру, грав у кількох фільмах та реаліті-шоу.Озі Осборн- відомий англійський співак, автор пісень та актор. Спочатку він здобув свою популярність вокаліста групи Чорної суботи. Протягом багатьох років співпраці з групою в Озі, прізвисько принца темряви було закрито. На жаль, Озі був викинутий з команди з залежності від наркотиків та алкоголю, з якою він боровся протягом більшої частини дорослого життя.

Думка та коротка презентація

Інтернет-машина від Net Entertainment обіцяє бути дуже цікавою. Це буде краще, ніж попередні музичні творіння цього розробника? Чи буде продюсер впоратися з завданням і не розчарує тисячі гравців? Чи буде це нарешті гідно такого відомого і талановитого співака?

Ми все ще не знаємо, коли вийде нове відео. Netent не надав такої інформації. Однак ми впевнені, що гра буде хоча б хорошою. Netent- це графічний та анімований майстер- у цьому плані він ніколи не розчарував нас. Таким чином, ми можемо бути впевнені, що гра буде дуже хорошою якістю- оснащена чудовою графікою та звуковими ефектами.

Тому ми з нетерпінням чекаємо будь-якої інформації з цього питання, і ми мріємо про мрії про те, як може виглядати ця гра в азартні ігри. Швидко- ми сподіваємось- почути! Ми повідомимо вас, як тільки світ циркулює ще одну новину про останню гру розробника.

Бонусна сумка до ГРН 6740