Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Мегагара

Mega Fortune- це машина, яка, як і від імені, має можливість виграти цей стан. Мережа, Хто є творцем гри, приваблює гравців не тільки пишних, але й не дуже складних правил гри. Дякую за те, що таке машина Мегагара Він придбав багатьох шанувальників у всьому світі. Гра пропонує бонусні раунди безкоштовних ротацій та бонусну гру, в якій, повернувши колесо, гравець, щоб виграти один із трьох прогресивних джекпотів.

чудова гра

Mega Fortune пов'язана з найбільшим виграшем. Не без будь-якого випадку. Це Прогресивний джекпот (мега, майор та швидкий джекпот) Я вибрав найбільших мільйонерів в історії ігрових автоматів двічі. У грі є 5 барабанів, розташованих у три ряди. У машині ми можемо знайти 25 переможних ліній.

Три символи, розкидані в Mega Fortune, дають доступ до Безкоштовні спинки. Чим більше символів розсіювання, тим більше вільних ротацій під час бонусного раунду, в яких мультиплікатор дозволяє збільшити перемогу ще п’ять разів. Найважливіші символи Mega Fortune включають символ шампанського та символ мега-фортунського кола (розкидані символи). Крім того, є також символи корабля, лімузина, грошей, годинників, сигари та чотири різні кільця з літерами A, K, Q, J.

Удачі завдачі можуть мати максимальну вартість 50 євро за спін, тому ви можете поставити 2 євро на кожну з 25 рядків, що дозволить вам грати за найбільший прогресивний джекпот.

Бонусна гра Мегагара Доступний, коли символ Mega Fortune з’являється тричі. Гра включає поворот бонусного колеса, яке складається з трьох менших коліс зі стрілками та позначеними грошовими призами. Зовнішнє коло- це перше, якщо воно зупиняється на стрілці, то починається друге колесо. Умова запуску третього кола- це зупинити друге колесо на стрілці. Перебування на третьому колесі на стрілці означає виграти мега-протресивний джекпот.

Серед налаштувань Мегагара, Ми знайдемо такі параметри, як вибір: рівень рослин, значення монет та аутогри. Визначаючи рівень рослини, ми можемо змінити його від 4 можливих. Перший рівень починається зі швидкістю 9, а рівень 4 збільшить його до 36. Натиснувши кнопку «Значення монети», гравець може встановити цікаві параметри. Зміни в монетах, а також вибір висоти рівня, також змінюють частоту перемоги. Гра також включає можливість включити автографи за кількістю обраних нами нічиями, які, звичайно, можна перервати в будь-який час і грати традиційно. Ми можемо вибрати від 10 до 1000 нічиї.

Mega Fortune автоматичний
Mega Fortune, переміщує гравця до країни розкоші, де дивляться лейбл та діамантові кільця. Фанат торгових машин буде відчувати себе в справжньому раю. Відмінні графічні елементи, добре індивідуальний звук і, перш за все,.

Mega Fortune Dreams- нова версія автомобіля

Мега Фортуна завоювала серця мільйонів гравців та сітента, які хочуть дати своїм клієнтам ще веселіше оновити класику та створили нову сенсаційну версію класичного слота. Не забудьте знати наш огляд слота Мегафан мрії !

1000 ГРН вітального бонусу