Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Мегафан мрії

Mega Fortune Dreams- це нова версія світового автомобіля, яка прихована під назвою Mega Fortune. Продюсер гри Мережа, Це, як і в попередній версії, було переконано, що гравець мав можливість відчути себе мільйонером. Гра викликає бажання гравця, якнайбільше отримує найбільший стан. Netent, як і в оригіналі, дозволив дізнатись гру у безкоштовній версії. Ексклюзивні предмети, розкішна фона яхта та високий рівень розваг, ми можемо сказати, що ви хочете грати та перемогти.

Мрія про Фортуну

Mega Fortune Dreams- це автоматичний барабан, розташований у трьох рядах. У попередній версії була подібна система, однак, перші відмінності можна знайти в кількості виграшних ліній, Mega Fortune Dreams має 20 з них (у попередній версії це було 25). Тим не менш, стандарт- це кількість 3 прогресивних джекпотів (мега, головний та швидкий джекпот). Що, звичайно, означає, що чим більше людей грає, тим вище рівень перемоги.

Mega Fortune Dreams має оновлений графічний дизайн, а це означає, що лейтмотиф все ще розкіш на найвищому рівні. ПравдивийT не забув про музичну обстановку. Цього разу звук став більш приглушеним, музика є більш ніжною, гравець може відчувати себе більш розслабленим. Це величезний плюс для цієї версії. Повернувшись до графіки, Netent включений у гру Топ Товари (наприклад,,. Брендований годинник, гаманець, прикрашений дорогим камінням або діамантовим кільцем). Була також пляшка хорошого шампанського та келиха коктейлів. Як бачите, творець гри також запам'ятав жінок. Крім того, число 10 та букви J, Q, K і A з'явилися в грі на барабанах, але всі вони збагачені прикрасами. NETENT, як бачите, не зберігався.

Серед бонусних символів, як і в попередній грі, позначення "дикий", "розсіювання" та "БонусЩо. Під «диким» символом є дві пальми, і величезний алмаз «розкиданий» під «розкиданим». Колесо удачі залишається невідомим, все ще означає символ "бонус", що дає вам можливість перемогти в додатковій грі в джекпот. Малювання міни. 3 символи «розсіювання», що призводить до додаткових спінів (малюнків). Символ "дикий", як і в попередній версії гри, замінює всіх інших персонажів при створенні переможних комбінацій.

Мегафан мрії
Мега-фортун мрії повинні насолоджуватися усіма фаворитами ігрових автоматів. Хороші очі для очей, приємні на вухах звуку, познайомтеся з верхньою сферами. Кожен з нас має право відчувати себе когось особливим. Ця машина забезпечує розваги на найвищому рівні.

Від 100% до 3200pln + 200 вільних ротацій