Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

ГРН 4000 бонусів + 100 безкоштовних обертань

Щасливі близнюки

Компанія "MicrogeaMing", яка була першою у світі, яка створила Onlie, створює програмне забезпечення для мережевих казино майже 20 років. Тож не дивно, що це бренд не тільки в цьому плані. Це також один із лідерів на ринку творців слотів для відеоігор, які вони можуть довести як з попередніми постановками, так і з їх останньою продукцією, що "пощастило".

Виробництво з точки зору графічного дизайну та звуку культурно передається під час китайської імперії. Спочатку нас вітають теплі ... Насправді гарячі кольори, ідентифіковані на святкуванні китайського Нового року. Це не відрізняється з точки зору графіки, розміщеної в грі. Серед них ми виявимо, що феєрверки, які часто використовуються на похідних китайських драконів, або ми стикаємося з китайськими вогнями, що плавають у небо, використовуючи свічки, встановлені посередині. Ці та багато інших графіків та кольорів у поєднанні з чудовим та атмосферним звуком, що нагадує всі китайські фольклори, такі як величезний ярмарок та вищезгадані способи відсвяткувати свята, ставлення гравця до цієї постановки на самому початку позитивно змушує його залишитися в ця гра на багато, набагато довше.

Сам геймплей-це не крім стандартного і добре запаленого відео-слота. На основі 5 рухомих котушок, в яких 9 переможних ліній описані в окремих кольорах та числах від 1 до 9. Самі переможні лінії витягуються зліва направо. Гра дає вам можливість виграти додаткові безкоштовні спинки, а додаткові спеціальні персонажі дають вам можливість досягти додаткових виграшів та розблокувати цікаві досягнення.

Лакі близнюки базової гри
Найбільшою перевагою цієї гри, створеної за допомогою «мікрогамування», є насамперед аудіовізуальна атмосфера, яка забезпечує гарне занурення у виробництво. Сам геймплей не є іншим, ніж добре обґрунтований та піднятий відео-слот, що містить усі переваги азартних ігор та позбавлених недоліків. Люди, які вважають цей тип геймплея як форму акценту після важкого робочого дня або просто шукають гарної забави Поверніться "Люсі Близнюки" раз і в різних випадках.

Бонусна сумка до ГРН 6740