Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 20 без депозиту + 200%бонус

Лос-Муртос

Насолоджуйтесь темною та унікальною атмосферою мексиканського свята Доля метро Новий слот від Veman. Ви не можете чекати?

Доля Мертоса, Здавалося б, відео машина підходить для гри лише під час Хеллоуїна. Немає нічого поганого! Ми хотіли б якомога швидше вивести вас з цієї помилки та надати якомога більше інформації про ігрову машину Los-mertos.

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

Що стосується появи того ж Азартні ігри Ми мало знаємо для онлайн-ігор. Перша графіка, представлена ​​Вазданою, виглядає дуже багатообіцяючою: вони інтригують таку міру, що ми рахуємо дні у випуску гри. Ми знаємо, що цукрові черепи з’являться на барабанах, настільки типових для мексиканського свята, Ель Ді Ді де Лос Муертос (Дніа мертвих). Також будуть класичні слоти в різних кольорах. До речі, ми здивовані, чому деякі виробники слота-Video все ще кладуть їх на барабани. Мабуть, вони піклуються про підтримку трохи класичного стилю.

Бонусні варіанти в грі Лос-Мертос

Wazdan розкрив деяку інформацію про бонусні версії та спеціальні символи, які з’являться в Лос-Муртос. Колосальний, тобто символи, які охоплюють більше одного місця на барабанах. Зазвичай вони мають формат 2 × 2 або 3 × 3, 1 x 3. Вперше символи колосального, ймовірно, використовувались у відео Netent: Spinata Grande Machine. Тому очевидна схожість між іграми помітна: обидва були натхнені мексиканською культурою та її обрізанням. У той час як Спіната Гранде відноситься до розваг у Спінаті, яка відбувається під час Різдва та дня народження, Доля Мертоса Він посилається на дуже стару відпустку.

Щоб зробити це ще цікавішим, ми показуємо появу символів дикого та розсіювання. Ми це знаємо Доля Мертоса Він запропонує безкоштовні спинки, тому наявність символу розсіювання необхідна. Також буде справжній символ дикої природи, адже більшість ігор включають їх у.
Ми наважимося сказати це в Доля Мертоса З'явиться цікава, унікальна бонусна гра. Це одна з характеристик ігор Wazdana, яка повинна відрізняти їх від інших ринкових виробництв.

Щось ще? Ми можемо очікувати функцій, доступних лише в онлайн-машинах Wazdana. Які функції і чи варто їх пам’ятати? Ваздан знає, що конкуренція на ринку чудова. Ось чому так важливо створити ті, що виділяються серед тисяч онлайн-ігор. Ось як були створені спеціальні функції Wazdan (спеціальні функції доступні лише в іграх Wazdana). До них належать: Електрична ефективність, унікальна функція ризику (різна в кожній грі), здатність регулювати мінливість у відео-коті або режимі подвійного екрана. Якщо ви хочете дізнатися більше про специфікацію самих ігор Wazdana, ми рекомендуємо зайти на веб-сайт постачальника платежів за посиланням.

Що стосується самих бонусів, які будуть доступні у відео Mashin Лос-Муртос, Тут ми повинні передати свою інтуїцію та дати уяву. Wazdan не розкриває багато інформації про те, як буде виглядати гра. Зважаючи на те, що РА поєднує елементи мексиканського фольклору і в той же час трохи лякає, ми дійшли висновку, що кладовище з надгробками з'явиться в бонусній грі. Ми, мабуть, повинні вибрати один із них. Залежно від того, чи буде вибір для гравця, свічки будуть освітлені на надгробних каменах, а жертва померлого з’явиться (одна з звичаїв під час Dia de los Muertos). Це призведе до появи прекрасного, пізнього мексиканського передчасного. Якщо вибір буде пропущений, цитований дух не з’явиться, а бонусна гра закінчиться. Можливо, це дещо тривіальне бачення того, як може виглядати бонусна гра в лося-дименс.

El dia de los mertos- історія та митниця

Чому ми приділяємо місце для абзацу, пов’язаного з митниці під час мексиканського свята мертвих тут? Щоб зрозуміти, що він, ймовірно, з’явиться в грі Ваздана, і дасть вам історичний та культурний лічильник. Не хвилюйтеся: це буде коротко.

Під час DIA DE Лос-Муртос Мексиканці будують вівтарі у своїх будинках, де подарунки збираються для померлих. Це повинно відзначити померлого і поклонятися йому. Традиція свят загиблих була дуже вкорінена в Мексиці і відзначається по всій країні, особливо на її центральному та півдні. Також відвідують могили мертвих, і подарунки приносять їх у вигляді частувань у вигляді черепа, улюблених напоїв та страв, які загинули в їхньому житті та букет жовтої календули. Ці подарунки спрямовані на те, щоб розмістити померлого та дати йому спокій. Ми, мабуть, побачимо будь-який із цих елементів на барабанах Доля Мертоса, або в найбільш бонусній грі.

Лос-Мертос обіцяє бути цікавим. Барвисті, приваблива графіка та унікальна бонусна гра- це характеристики цього відео. Ми дізнаємось після його прем'єри. Однак ми повинні зачекати трохи довше для цього.

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища