Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Від 100% до 400 + 50 безкоштовних ротацій на Starburst

Legion Hot 1- Огляд автомобіля

Гарячий легіон 1 раніше Онлайн-сло Опубліковано в червні 2021 року. Так що це Свіже виробництво. Творці або студія Гарячі ігри, Її дія була розміщена в Стародавньому Римі, а головним був римський легіонер.

У сьогоднішньому огляді ми розглянемо його графічний дизайн, дізнаємось, як його грати, ми дізнаємось його бонусні функції, і, нарешті, ми подумаємо, чи варто це грати на ньому.

Продюсер гри Гарячі ігри
Тип апарату Відео-сло
Оплачені лінії один.125
Барабани 5
Міни. тримати парі 0,30
Максимум. тримати парі 90
RTP 96,37%

Легіон гарячий 1- графічний дизайн

Гарячий легіон 1 Легіон HOT 1- це відео, яке відбувається в древній Рим. Тому фон для гри- це панорама вічного міста, і символи, які з’являються в ньому: монета із зображенням Цезаря, римського орла, лева, козлів, легіонерів, вершин, а також листів a, до. , Q, Q і J.

Ціле зроблено правильно і чутливою, але клімат не стукає. Ситуація вдосконалюється анімаціями, які з’являються з нагоди бонусів. Тільки тоді ми помічаємо, що це сучасне виробництво.

Гра була зроблена в технології HTML 5, а це означає, що їй не потрібен плагін Flash Player, і гра може адаптуватися до будь-якого пристрою, оснащеного веб-браузером.

Як грати в гарячий легіон 1

Легіон гаряча 1 машина побудована з П’ять барабанів і три лінії. Три центральні барабани мають два додаткові поля, які ми можемо розкрити під час гри, і збільшити наші шанси на перемогу.

Малюнок запускається з великою червоною кнопкою з правого боку екрана. Поточна швидкість записується безпосередньо на ній. Ми змінюємо його, використовуючи кнопки вище та під ним. Швидкість швидкості становить від 0,30 до 90.

Якщо після жеребкування буде одним із цілих 1,125 переможних ліній, то буде щонайменше три однакові символи, ви отримаєте приз. Його кількість залежить від швидкості, з якою ви граєте, типу символу та скільки ви їх малюєте. Ви можете перевірити висоту цих виграшів, натиснувши червону кнопку в нижньому лівому куті екрана. Там ви також знайдете інформацію про правила гри та Бонуси, Що вони трапляються в ньому. Ми щиро рекомендуємо вам прочитати їх до початку гри. Особливо, якщо ви плануєте грати за реальні гроші.

Гра Hot 1 Легіон має відносно високий прибуток для гравця, адже це 96,37%. Це означає, що такий відсоток отриманих грошей повинен повернутися до гравця.

Цей автомобіль-гра з низьким рівнем. Тому виграш з’являється досить часто, але вони будуть не дуже високими. Однак це не означає, що вони не можуть бути високими. Максимальна перемога в HOT LEGION HOT 1- 227 250.

Бонусні функції в легіоні гарячий 1

Однією з безсумнівних переваг гарячого 1 легіону є цікаві бонусні функції. Перше, що ми обговорюємо- це класичний дикий символ. Він ховається під зображенням солдата і може замінити всіх персонажів, за винятком бонусу. Цей символ може з’явитися на барабанах 2, 3 та 4.

Цікаві символи, що з’являються в цій машині Бонусні диски. Вони в чотирьох кольорах і можуть з’явитися на трьох центральних барабанах. Кожен колір щита дає ще один бонус. Малювання зеленого щита показує четвертий символ у нижній частині барабана. Намалюйте синій, розкриває п’ятий символ у верхній частині барабана. Червоний щит- це мультиілор x2, а фіолетовий щит дає вільні спинки. Малювання кожного наступного щита асоціюється з 4-кратним бонусом, основною швидкістю. Щити з’являються в такому порядку: i зелений, ii синій, iii червоний та iv фіолетовий.

Малювання останнього щита запускається бонусним раундом з 10 безкоштовними спинами. Переваги щита активні до кінця бонусного раунду. Під час бонусного раунду символи щитів діють як дикий символ, дублети виграш, в яких вони беруть участь.

Останній безкоштовний спін гарячий 1. Під час цього обертання один барабан був випадково відібраний із середніх барабанів. Якщо додаткові поля ще не виявлені вгорі і внизу, вони виявляють, і на них з’являються символи Дивний. Крім того, з’являється мультиплікатор x2.

Якщо ви не хочете чекати, ви можете придбати бонусний раунд. Для цього зліва використовується кнопка з символом інвалідного візка. Вартість придбання бонусного раунду в 50 разів перевищує базову ставку. Ті ж правила, що і в стандартному бонусному раунді, використовуються в оплачуваному бонусному раунді.

Чому варто грати в легіоні HOT 1

  • 1125 Лінії перемоги
  • Цікаві бонуси
  • Безкоштовні спинки
  • Максимальна перемога 227 250

Гарячий1 легіон Гарячий легіон 1- резюме та оцінка

Гарячий легіон 1 Це слот, який, безумовно, варто шансу. Він має високий прибуток для гравця, графіки та анімації, добре зроблені, і, що найголовніше, сприятливі бонуси, які можуть принести справді високі перемоги з невеликим успіхом.

Гра буде ідеальною для кожного стародавнього коханого Стародавнього Риму, а також для людей, які шукають машину, в якій бонуси часто перемагають і часто.

Ось чому ми закликаємо вас дізнатися останню роботу студії Гарячі ігри, хто знає, можливо, ви можете намалювати чотири щити, і ви отримаєте круглу суму.

100 вільних обертань з обертанням x1!