Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Відчуйте силу природи на шляху до перемоги в ігровій машині Леді Земля!

Час для вас і вас Використовуйте потужну силу матері природи В онлайн-машіні Леді Земля. Зроблений Божевільна студія зубів для мікрограмування, Гра заснована на ігровій схемі 5 × 5, який пропонує 51 платежі.

Машина дозволяє мінімальну установку зі значенням 0,20, а найвищий використання- 300 за рух. Це середня мінливість, коефіцієнт входу трохи нижче 14% та найвищі платежі, які можуть досягти 450x швидкість. RTP становить 96,80%, що, звичайно, задовольнить найвибагливіших гравців.

Тема Леді Земля Є привид Гаї, який показує ніжну сторону шаленої зубної студії, відомої з божевільних постановки. Гра не тільки прекрасно зроблена, але й витончена з точки зору бонусних функцій, які сильно відрізняються від тих, які ми знаємо за популярними слотами. Дізнайтеся більше та прочитайте наш огляд Леді Земля!

Спробуйте машину Леді Земля Безкоштовний

Грати на машині Леді Земля У цих казино

Продюсер гри Божевільна студія зубів
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії 51
Барабани 5
Міни. тримати парі 0,20
Максимум. тримати парі 300
RTP 96,80%

Леді Земля: Графічний дизайн

Тут ми побачимо чудово Мотив природи в поєднанні з фентезійною атмосферою. Темні кольори гри покращують містичний досвід гри, а висока якість усіх індивідуальних елементів створює блискуче ціле.

Сама мотив гри фокусується на виявленні Всесвіту та її спеціальних елементах- Земля, вода, вогонь та повітря, а також найскладніші- простір. Іронія долі в цій грі- це той факт, що найбільш загадковий елемент представлений як простий, навіть марний символ на барабанах у цій грі.

Окрім п'яти елементів, є також символи Натхненний флорою та фауною. У грі також використовуються анімація програмістів CTS та високоякісна рендерінг, а також не стандартний саундтрек та відмінна настройка звуку.Леді земельна бонусна гра

Бонусні функції c Леді Земля

Різноманітні додаткові функції в Леді Земля Можливо, це не потужно, але, звичайно, не очевидно! Ви можете очікувати, що ви будете використовувати їх досить часто, що гарантує хороший темп гри.

Функція Respin-Bezumiy

Функція Skinity Respin активується щоразу, коли ви потрапляєте у переможне поєднання. Усі персонажі, що складають переможне поєднання, Утворюйте область, що підлягає дихання, т.Е. Потім усі символи в цій області знову обертаються.

Якщо символ є одним або декількома поза зоною дихання з цим диханням, ці символи підключені до кластера, і процес повторюється.

Поселення врегульоване після кожної поваги. Раунд закінчується, якщо ви не потрапите у відповідну поєднання з областю ресурсів та символами зовні.

Функціонування Леді Земля Бонус

Друге доповнення, Леді Земля Бонус- це набагато більш традиційний варіант. Він запускається шляхом отримання 3 зображень дисперсії на барабанах 1, 3 і 5 в тому ж хребті. Тоді ви перейдете на новий екран, де починаєте багато, старий бонус на вибір:

Грошова приз- Додаткові гроші на слоті.

2х множник- Ми говоримо про вашу поточну перемогу в раунді.

Маркер- Зберіть 4 з них під час раунду, і ваша перемога буде збільшена на 2, а потім 3, а в кінцевому рахунку 4 рази.


Розкупа- Коло триває до 3 черепів або виснаження всіх типів бонусу в 5. сцена. Нагороди та фактори в бонусному раунді пов'язані зі значенням швидкості, яку ви грали під час початкової спини.

Чому варто грати Леді Земля

- Пригоди в грі можна запустити, вибравши кращий ціновий діапазон цін- доступні дії Використання низьких, середніх та високих показників.

- Не потрібно продовжувати працювати в слоті- є Автоматична версія гри. Наприклад, у вас є кілька інших варіантів для вибору Швидке перемотування вперед, що прискорює обертання барабанів та меню, що призводить до таблиці та певних налаштувань.

- Функція Respin-Bezumiy- Чудовий спосіб збільшити цінність перемог в основній грі (і починається набагато частіше, ніж у випадку зі стандартними іграми з вільними спинами)

- Блискучий графічний дизайн- Божевільна зубна студія відома своїми надзвичайно хорошими навичками дизайну, і вони, безумовно, підтверджені в Леді Земля. Гра ще більше задоволення, коли всі графічні деталі зберігаються в одному повному та гармонійному стилі.