Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

200% бонус до 200 євро

Кітті Кабан

Kitty Cabana-це онлайн-гра, така як одна збройна бандит з п'ятьма барабанами та 25 фіксованими платежами. Її герої смішні, коти малюють. У грі є численні привабливі бонуси, такі як "закладання дикої природи" та "зухвалої дикої природи". Його візуальна сторона та правила дуже схожі на різне виробництво Microgama, Hound Hotel.

Спеціальні символи в Кітті Кабана

Перший спеціальний символ, і в той же час, найвищий оплачений, в Кітті Кабана розкиданий (Kitka-Kelner з написом "Розсіювання"). Щонайменше два з цих персонажів платять де завгодно, і намалюйте щонайменше три перенесіть нас на бонусну гру Кітті Кабан, в якій ми можемо виграти безкоштовні зйомки з одним із п'яти спеціальних бонусів. Другий спеціальний символ- це дике (резиденція з басейном з написом "Кітті Кабан", який проходить у "дикому"), який замінює всіх інших персонажів у переможних поєднаннях, а також, оплачується як звичайні персонажі. Нахабна дикунство, або «прибуття» раптово під час обертання барабанів- це унікальний бонус у грі, будуючи у випадкових місцях.

Інші, звичайні символи в грі, від найвищої до найнижчої оплачуваної, кошеня в Якузі, кошеня на заході сонця, бобів, кота з роликами у волоссі, гаманця в окулярах і коралах, a, k, k, Q, Q і J і J.

Кітті Кабана Основна гра

Малювання трьох або більше символів розсіювання в будь-яких місцях на барабанах спричиняє перехід до бонусної гри. На екрані з’являється тристорічний готель з п'ятьма номерами для номерів на кожному поверсі на екрані. У нас є три двері на вибір, по одному з кожного поверху, і ми можемо знайти там різні бонуси. На першому поверсі є п’ять різних диких бонусів:

- Super Shated Wilds- малюнок хуй (символ від Kitty Cabana) на барабані 2 або 4 викликає появу наступних барабанів на цьому барабані, наступне дике.Кітті Кабан
- Розширення дикої природи- кожна пофарбована «розширює» для всього барабана.
- Розділений дикий- пофарбований дике поділяється на дві частини, що призводить до створення більшої кількості комбінацій або навіть "шести", які платять як дві "п’ятниці", тобто поєднання з п'яти символів.
- Дикі котушки- цілі барабани №1 і 5 автоматично змінюються на диких барабанів, діючи так, ніби вони містять лише символи диких.
- Заморожений дике- кожен з яких намальований у "замороженому" на барабані- він залишається на місці для трьох послідовних зйомок. Якщо на одному барабані намальовані три дикі дикі, вони утворюють дику котушку.
На першому поверсі II ви можете призвести до збільшення переможця перемоги, до × 6 або додаткової перемоги. Однак III поверх може містити випадкову кількість безкоштовних революцій або додаткової перемоги. Як тільки ми вибираємо двері на кожному поверсі, круглий вільні повороти з намальованим фактором і починається бонус.

Короткий зміст гри

Гра в Kitty Cabana викликає виклик великої кількості доступних бонусів, що також може значно збільшити перемогу. Переваги також включають ефективний графік з анімацією.

100% до ГРН 3600 + 200 вільних ротацій