Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Джек Хаммер 2

Гра Jack Hammer 2-це п’ятдесят п’ята машина, яка має до 99 ліній видалення коштів. Порівняно з Jacek Hammer, це, безумовно, більше можливостей для великих перемог. Крім того, Jack Hammer 2 має спеціальних персонажів, липкі перемоги та безкоштовне віджимання.

Серед символів на барабанах ми знайдемо, як сам Яцек Хаммер, а також його подруга Перл, поганий Дон Крабі та інші персонажі, відомі комісійним комітетам.

Грайте в Jack Hammer 2 у цих казино:

Гравці, безумовно, захоплюють вдосконалену оцінку, оскільки фон гри- Бруклі Брідж.

Wild- це особливий символ, який Джокер також грає роль Яцеека Хаммера і, отже, замінює всі інші символи, крім вільного символу. Вільне віджимання- символ вугра, і це гарантує безкоштовний оборот гравцеві. Якщо гравець виграє щонайменше п’ять символів вугра, то не тільки активує вільний обіг, але й подвоює його виграш. Під час вільного обороту може також з’явитися випадковий символ дикого (стислий кулак з дикою природою), який може замінити будь-який інший символ (звичайно, за винятком вільної спини чи дикої), а також може збільшити перемогу.

Липка перемога. Після включення цієї функції барабани, на яких впали переможні персонажі, зупиняються, а інші барабани знову приводяться в рух. Завдяки липкій функції перемоги, гравець може значно підвищити свою перемогу.

Однією з переваг гри Jack Hammer 2 є те, що гравець може в будь-який час зупинити швидкість барабанів, що має більший вплив на гру і може більше визначитися з його перемогами.