Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Джек і квасоля

Давно, за горами, за лісами ... Хто з нас не знає казки про Ясі та Чарівну квасолю? Джек і Бінссталб- це відео, засноване на знаменитій англійській казці, вперше написана в 17 столітті. Єдиний бандит у поєднанні з казкою для дітей? Чому б і ні! Однак графіка «Свічка» не повинна спати свою пильність- гра реальних грошей. Звичайно, ми також можемо вибрати режим "демонстрації" та грати в Джек та бобівку безкоштовно. У той час, однак, гра буде не такою захоплюючою, як одна для реальних засобів. Рішення в якому режимі відтворювати. Варто грати в Джек і боб? Які варіанти бонусів включають машину? Ви дізнаєтесь у новому продукті з Netent. Запрошуємо.

Повернемося до початку спочатку. Казка про Джейса та магічної квасолі- це історія про те, що зусилля присуджуються, а бідна людина може стати багатим людиною. Хіба ми не мульчуємо про це з кожною спиною? У назві Яша- Син вдови. Разом з матір'ю, незалежно і без постійного джерела доходу, вони страждають від бідності. Нарешті, вони змушені продавати свої речі, включаючи останню корову. Яш йде з твариною на ринок і продається для декількох магічних квасолі. Гірка мати викине хлопчика у двері. Це, однак, не здається і рослини зерна, з яких гігантські квасолі до неба. Інтригуючий джег піднімається вгору і досягає небесного замку, населеного гігантським. Він повзе курку, переживає золоті яйця. Завдяки мужності та рішучості, Ясій він і його мати ведуть процвітаюче життя. І це пов’язано з мережею прекрасної, казкової казки, яка йде на барабани. Як це виглядає? Або однаково казковий? Якщо ви хочете знати, читайте далі!

Джек і квасоля

Зовнішній вигляд ігрового та графічного дизайну

У відео Джек та слот Beansstalk ми знайдемо всіх головних героїв з історії: Маленька Ясія з рум’яним обличчям та жахливим, захоплюючим жахом гігантського про дві голови. Зображення ідилії доповнюється іншими випадковими об'єктами, видимими на барабанах: сокира дерева, полив, наповнений водою та коробкою передач (швидше за все, повною скарбами). Інші символи- букви зеленого, яскравого кольору.
Джек і штока квасолі приведуть нас у світ казок, де все можливо, а весна триває вічно. Сонце завжди світить у гнізді сітента, трава зелена, а птахи щасливі. Так само, як це має бути і де ми хотіли б бути. Гра Джека та Лото Бінсталк- це чисте розслаблення.

Параметри бонусів у стеблові відео та бобів

Розкиданий
Scatter- один із символів, який ми хочемо бачити якомога частіше на барабанах. Чому? Для тих, хто не має великого досвіду гри в Authma, дозвольте мені нагадати, що розсіювання активує безкоштовні спинки. Розсіюйте в грі Джек і стебло з квасолі- символ із зображенням чарівної скрині. У сітенті ми також маємо шанс на SO-Called повторні списки (додатковий сеанс безкоштовних спінів). Якщо на барабанах є 3 або більше символів, ми отримуємо максимум 5 поспіль вільних поворотів.

Дика дика функція

Wild- це символ, який замінює всіх інших на барабанах і дозволяє вдарити по лінії перемог, якщо у нас недостатньо символу. Так, зазвичай Wild не працює у випадку іншого спеціального символу, а у випадку з джеком і бобовами- ключовим та розповсюдженням- коробка передач). Виробник гри не обмежувався лише цим рішенням. Як відомо, Netent любить дивуватися, і він це зробив ще раз. У Джека і Баб-Стебеля Дика не тільки замінює символи, але й рухається на барабанах! Його зовнішній вигляд означає ще одне вільне обертання або обертання. Все виливається звідки дикі приземлилися з барабанів. Символ рухається вліво, що веде до наступного повороту машинних барабанів. Це трапляється, поки WILD повністю не зникне з барабанів. Це не все! Кожна комбінація, в якій WILD включає в себе потрійні перемоги! Дика дика функція може бути запущена як у звичайному режимі гри, так і на безкоштовних віджимальних сесіях. Ви сидите? Це добре, тому що у нас є ще одне сенсаційне повідомлення, яке може вас заплутати!

Полювання на скарбах

Хто з нас не перевертає пошук скарбів? Руки вгору! У Джека та Бобов Стебелі ми можемо розблокувати приховані функції Wilda. Як це зробити? Потрібно натиснути на ключові символи для 5 машинних барабанів під час безкоштовних сеансів спини. Важкий? Трохи, але можливо!
 Після збору 3 ключових персонажів кожен новий дикий символ буде перетворений на подрібнену дику природу- мішок із золотими монетами
 Якщо ви збираєте 6 ключових персонажів, кожен новий дикий символ буде перетворений на застряглі- 3 золотих курей
J.
У той час як подрібнені дикі покриття- 2 або 3 місця на барабанах, розширюючи дикі мультиплікації до всіх місць на барабанах! Зовнішній вигляд кожного з них, як у випадку "нормального", викликає барабани в русі, поки дика не зникне з консолі. Непогано, правда?

Візьміть Джаккпот у Джека та Бінссталці

Доступний у джекпоті не прогресивний- загальний пул- 600 000 монет. Звичайно, є теоретичні шанси на перемогу в цілому, але ми повинні бути реалістичними. Що стосується вражаючих джекпотів, призи зазвичай частково платять різним гравцям.

Короткий зміст та оцінка

Генцель і магічні боби викликають найкращі спогади про дитинство. Хто з нас не сподобалася ця казка?! Відмінна тривимірна графіка- вказана у всіх деталях- змушує нас не тільки хотіти грати в один-арарах!

Додавши заспокійливе, гарне вухо для вуха та величезну кількість символів диких та вільних ротацій, ми отримуємо рецепт успішних розваг. Джек і Бінссталб- це слот, який не буде нудно швидко!

Чесно кажучи, Netent знову здивував нас чимось новим, і наступного разу докаже, що ти можеш краще і багато іншого. З чіткою совістю ми можемо порекомендувати її як початківцям, так і шанувальникам випадкових ігор. Незалежно від того, граєте ви з низькими тарифами чи справді великими грошима- вам точно сподобається Джек і Бінсталк. Якщо ви не заперечуєте проти солодкої, ідилічної атмосфери гри чи навпаки, ви шукаєте такий слот, Джек та Стебло квасолі будуть просто! Приєднуйтесь!

1000 ГРН вітального бонусу