Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Повісьте трубу, як бджола, і виграти солодкі перемоги в медовому поспіху

У світі немає більше зайнятих істот, ніж бджіл. Цей ентузіазм, сповнений ентузіастів. Але бджоли з Медовий поспіх, Останній автомобіль Грати У них є не лише солодке делікатність, але й конкретні призи. Ця машина- це ігрова машина з незвичайним шестикутним ігровим регіоном та інноваційними правилами. Дізнатися більше!

Продюсер гри Грати
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії 0
Барабани 7
Міни. тримати парі 0,20
Максимум. тримати парі 100
RTP 96%

Графічний дизайн

Графічний дизайн був створений тут із смаком. Розробники не проходили легко і не створили машину з солодкою графікою безпосередньо з дешевих мультфільмів, з медоносними бджолами, широко посміхаючись. Натомість у нас є естетичні символи квітів, золота, срібла та бронзи та алмазів.

На задньому плані спостерігається перегляд лісових земель, з повільно падаючими, оживленими листям. Для цього нас грає кумедна гітарна музика, птахи співає та звуки лісу, які тануть усіх і рухають вас прямо до весни. Якщо ви віддаєте перевагу спокійні, примхливі ігри з повного адреналіну, швидкі машини з електронною музикою, то Медовий поспіх Вам це дуже сподобається.

Те, що відрізняється медовим проходом з багатьох інших торгових автомат. Тут не тільки ігрове поле мають незвичайні розміри. Замість класичних платежів ми отримуємо винагороду, збираючи пов'язані лінії тих самих персонажів, які тут називають кластерами.

Все, що вам потрібно зробити,- це з'єднати щонайменше п’ять однакових фігур, і ви отримаєте приз, незалежно від форми з'єднання- це може бути вертикально, горизонтальне чи будь-які інші комбінації; Символи повинні лише контактувати. Потім переможна комбінація вилучається з дошки, а на її місці подальші персонажі підпадають на вершину, даючи можливість створити більше кластерів.

Бонусні варіанти

Колонія Робота

У випадкові моменти, під час неамериканських ротацій, ми можемо бути нагороджені бонусом робочої колонії. Потім колонія робітників перетворить усіх персонажів, що оточують середнє поле, на символ, розташований у центрі, створивши великий кластер, розмір від 7 до 15 полів та очищення великого шматка дошки.Ілюстрація Honey Rarush з ігрової машини

Раш метр і медовий дикий

Під час кожної перемоги ми заповнимо пристосування, прилавок з правого боку дошки. Він складається з чотирьох послідовних рівнів, розблокованих кожного разу, коли ми заповнюємо прилавок. На першому рівні ми отримуємо приз у вигляді Honeypot Wild, який дотримується дощок. Символ перемістить його в наступні спинки, полегшуючи створення виграшних кластерів. На другому та третьому рівнях ми отримуємо ще одну таку дику природу.

Крім того, ці спеціальні дикі символи випадково розподілені значення X1, x2 та x3, що дозволяють призи в кластерах і помножити себе. Наприклад, три дикі X2 збільшують виграш до восьми разів.

Колонія безпілотник

Однак це не всі переваги підвищення рівня вимірювача рушниці. З кожним новим рівнем ми отримуємо бонус колонії безпілотників, і завдяки цьому колонія Трунія перетворить 5 персонажів навколо центрального поля в новий, виграшний кластер.

Колонія королеви

Коли ви досягнете першочергового сеансу в цілому 160 символів, і ви досягнете найвищого, четвертого рівня, ви відкриєте останній бонус- Колонію королеви. Колонія королеви створить виграшну кластер для щонайменше 20 символів, які навіть можуть зайняти все поле гри, з 37 персонажами. Максимальна перемога може досягти швидкості, помноженої на 9000!

Ви пролили? Спробуйте інші подібні транспортні засоби!

Але Медовий поспіх, Це не єдина торгова машина, чиї лейтмотики- це жорсткі бджоли, старанно кип'ятять у вулику. В Дикий шар Знову ж таки, ви допоможете бджолам збирати мед, і цього разу гра набере форму трохи більш звичайного слота з розміром 5 барабанів на 4 рядки з максимальним переможцем переможця X600.

Назва Wild Swarm живе у віддаленому лісі, виробляючи смачний, мед мед. Допоможіть бджіл, обертання та виграшні призи. Фон гри- «Лісова деревина», і ціле зберігається в мультфільмі, можливо, маленькому інфантильному стилі, як анімована версія Вінні Пух.

Окрім символів у стилі квіткового нектару або карти карти, стилізованих як дерева, у двох класах та розсіюваннях є дикі символи, які винагороджують гравця до 14 вільних спінів. Дуже цікавий особливий символ- це також вибір, тобто врожай меду. У цій інтерактивній грі ми знаходимо один із п’яти бонусів, таких як переможець перемоги або зміна дикої природи зліва на дошці. Протягом усієї гри ми також збираємо символи бджіл, входячи у вулик і замінено символом дикого. Протягом шостого вибуху бджолиного вибуху UL.

Дикий шар Це дуже приємна гра з RTP вище середнього, дорівнює 97,03%. Особливо варто рекомендувати початківця Igaming Adepts, що оцінить не лише високі шанси на перемогу, але й розслабляючий темп гри.

З іншого боку Пілленна партія З мікрограми- це трохи стара гра, оскільки вона діє в 2017 році і здійснюється на основі старішої технології спалаху. Тим не менш, у цій класичній назві, здається, багато шанувальників. У заголовку "Піллену" ви збираєте послідовності символів, таких як шматочки меду, безпілотники або королеви. RTP тут 96.35%, з 720 комбінацією на шестикутній дошці з п'ятьма барабанами.Медовий пластир, виготовлений з медового раку

Найцікавіший додатковий варіант тут- це бонусна гра під назвою Babee Bonus. Ви активуєте його, збираючи від 3 до 5 символів маленьких бджіл. Тоді створений стільник, і вашим завданням буде здогадатися, які клітини є солодким делікатесом. Відкриття від 3 до 5 розсіювань дає бонусну гру з 12 прядильцями.

Хоч Пілленна партія Безперечно, це не одна з найсучасніших ігор, варто грати в ньому, принаймні, подивіться, як довго транспортні засоби пройшли лише за кілька років. Ви вважаєте себе ветераном азартних ігор і відчуваєте ностальгію для старої школи старих ігор? Поверніть кілька обертань з Пілленна партія.

Чому варто грати в медовій кадрі?

    • Динамічний графічний дизайн та чудова музика,
    • Найоригінальніший слот цього року, порушуючи встановлені правила цього типу,

Оцінка та резюме

Play'n Go на чолі ставки в гонці найбільш інноваційних торгових автоматів та Медовий поспіх на основі оригінальних правил. Можливо, можна очікувати, що інші розробники почнуть копіювати ці спеціальні правила, незабаром створюючи подібні імена, але тепер наш вирок- один- один- один- один із одного з Медовий поспіх Може стати хітом 2019 року. Ми настійно рекомендуємо!

100% до ГРН 3600 + 200 вільних ротацій