Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

100% до ГРН 3600 + 200 вільних ротацій

Highlander- Огляд слотів: Станьте безсмертним у новій грі з Microgaming!

Highlander- ще один слот від Мікрограмування, який базувався на фільмі. Чи може виробник захотіти гарантувати успіх таким чином? З одного боку, це рішення здається легким. Ми економимо час, щоб придумати оригінальний сюжет слота, створюючи унікальних та характерних героїв ... З іншого. Одне можна сказати точно, Highlander сподобається всім шанувальникам реалізації 1986 року. Нижче- стаття: Giglander- огляд слотів. Прочитайте, і ви дізнаєтесь, які бонусні функції містять і чи варто на ньому грати авто.

Від фільму до слота

Гайландер розповідає історію безсмертних героїв, які постійно воюють один з одним. Ця битва- це потреба у їх існуванні- вони зроблять це лише до одного. Ми всі підтримуємо Коннор Маклеод, Який, після того, як він був смертельно поранений у битві 1536 року, дивом долає смерть. Де факто, McLeod, як і будь-який інший безсмертний, може нахилятися лише через обезголовлення (вирізаючи голову). Фільм проходить біполярний. Ми стежимо за діями Коннора в ці дні (1980-ті роки), і в той же час, з його спогадів, ми дізнаємось, як його життя дивилося протягом останніх століть (включаючи Шотландію 16 століття). Таємнича назва фільму (Гайландер) означає гірський район на півночі Шотландії. Сам Коннор нагадує міфічного героя про шотландські легенди, і постановка може вважатися патріотичною даниною на честь Шотландії, яка згодом відзначається в Британському королівстві.

Гайландер- це фільм про вічну боротьбу добра з злом. Фільм був успішним не лише завдяки оригінальній історії, хорошому акторові (в головних ролях Крістофера Ламберта та Шона Коннері) та чудової музики. Фільм рухається вічними дилемами, які попереду кожна людина. Спостерігаючи за Hyglander, ми починаємо співчувати головному героїв. Як щодо того, що йому не потрібно боятися смерті, поки йому не дозволяють любити чи жити повністю. Кожна жінка, яку він відчуває, смертельно небезпечна.

Слот, очевидно, належить своєму попереднику- фільму. Символи з персонажами з кінопродукції з’являються на барабанах: Коннор, Бренд, Хізер та Курган. Кожен з персонажів падає на переможну лінію, запускає візуалізацію сцен фільму. Музика, яка супроводжує гру в цьому слоті. Мало хто знає, що саундтрек був створений легендарною групою Queen з Фредді Меркурі на передньому краю. У кінопродукції ми почуємо такі хіти Куїн Як: "Хто хоче жити вічно?"," Своєрідна магія "," один рік кохання "або" князі Всесвіту ", які стали названою піснею і як гімн фільму.

Гора

Бонусні варіанти в Giglander

Hyglander- класичний слот, який платить за перемоги зліва направо, починаючи з першого барабана автомобіля. Гра має як розсіювання, так і дике. Давайте перевіримо, які можливості дають нам ці персонажі.

Дивний

Дикий символ- це меч клану MacLeod, який використовує Коннор. Wild не замінює розсіювання і створює власні переможні комбінації.

Розкиданий

Цей символ не повинен з’являтися на активній лінії, щоб гравець перемагав. Звичайно, символ розсіювання та дикий символ не працюють взаємозамінно, тому цього часу розсіювання не може бути замінено Wilda. Символ розсіювання не з’являється під час вільних сеансів спини. Перемога шляхом розсіювання залежить від фабрики загального гравця.

Функція двох розсіювання (2 розсіювання)

Ця функція активується, коли два символи розряду з’являються на барабанах машини під час звичайної гри. Тоді ці символи перетворюються на символи Дуже дикий, які замінюють і фіксують функцію "звичайного" дикого. Функція двох розкидань не може бути активована під час сеансів вільного обертання в грі.

Сеанс безкоштовних ротацій

Тепер те, що чекає кожен гравець, функціонує Безкоштовні спинки. різновид Quickkening Wild Він випадковим чином запущений у грі (немає вимог до того, що персонажі повинні з’явитися після виготовленого хребта). Потім на ігровому консолі ми побачимо Blyskawice, яка змінить випадково вибраний символ у дикій природі. Символи оброблялися таким чином лише під час однієї спини. Швидкість вільних спінів дорівнює швидкості останньої швидкості в звичайному ігровому режимі до їх активації. Hyglander не пропонує неодноразового віджиму.

Highlander- Велика перемога

Багатогранний

Багатогранний (множник) рослина = 40x. Наприклад, рослина вартістю 5 монет, помножених на 40 разів, дає рослину загальною вартістю 200 монет.

Досягнення

Ця функція дозволяє виграти гравця за допомогою вибраних символів. Ці досягнення назавжди освітлені виграшами, навіть якщо ми підемо до гри. Тільки звичайні перемоги у звичайному ігровому режимі визнані грою як досягнення. Wilds виграла завдяки диким символам або ударам у вільних сесіях, спина там не була врятована.

Варто грати в слоті з горою?

З точки зору гравця, який цікавить лише виграш, Hyglander- це досить хороший слот. Я мушу визнати, що вже були найкращі машини, ніж Мікрограмування, Пропонуючи ще багато можливостей. Чесно кажучи, ми трохи розчаровані варіантами бонусів, які трапляються в цьому слоті, і ми думаємо, що виробник може спробувати більше. За загальним визнанням, Hyglander пропонує безкоштовні спинки, звідки, однак, великі варіанти, які ми знаємо навіть з Планета мавп від мережі. Hyglander- це хороша гра, але це може бути ще краще! RTP (повернутися до гравця) гніздо 96-97%.

Повернення до Zloty 80-х

Графіка Гайландер посилається на 80-х, коли фільм зняв. Цих асоціацій не можна уникнути: тоді персонажі мають зачіски та одяг: бренди мають чудові, червоні локони та носять великі геометричні сережки та блузка з рукавами- Буффа; Коннор (який пізніше взяв ім'я Неша) у довгій сірому пальто, а його антигерой, курган у шкіряній куртці та чорні шкіряні штани, норма ведмежого одягу, який не соромився через найгарячіший вентилятор рок. Кожен з героїв ідеально поєднується з Американським товариством кінця 1980-х, і важко здогадатися, що він має кілька незвичних здібностей.

Однак якщо є щось, що викликає ентузіазм у цьому слоті, анімації та візуалізації сцен. При запуску безкоштовних сеансів. Анімація, що оголошує про чудову перемогу, є правдою. Це сцена з фільму, коли Коннор перемагає курган і віддає свою безсмертну силу богам. Завдяки цьому він знову стане смертним і може розпочати сім'ю. У той же час він отримує подарунок, який дозволяє йому читати думки та бажання всіх людей. Я мушу визнати, що неможливо було вибрати найкращу сцену з фільму, щоб проілюструвати перемогу.

ГРН 4000 бонусів + 100 безкоштовних обертань