Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

100 вільних обертань з обертанням x1!

Ades Gigablox- Огляд автомобіля

Вирушайте в поїздку в загробне життя та здобувайте великі перемоги в Гігаблок Гадеса. Ygggdrasil відомий інноваціями, а остання онлайн-машина від виробника є чудовим свідченням правди цих слів. Цього разу гравці переїжджають у світ мертвих, в якому ніхто, крім допомоги.

Ми будемо грати тут на ігровій дошці 6 × 6. Звичайно, буде цікаво, що максимальна перемога в Гігаблок Гадеса Це може зробити монументальну суму вашої ставки 11219 разів ... Ніби ви готові протистояти Аїді?

Продюсер гри Yggdrasil
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії п’ятдесят
Барабани 6 × 6
Міни. тримати парі 0,10
Максимум. тримати парі 100
RTP 96.0%

Ades Gigablox: Графічний дизайн

Бог підпілля, або Гадес, є провідною фігурою на ігровій дошці. Не дивно, що в слоті тема загробного життя та монстрів, вона з’являється регулярно, і ми блукаємо по землі темряви самі самі.

Приголомшливі ефекти та анімація в грі заслуговують на особливу різницю. Окрім чудового вигляду, саундтрек, що супроводжує гру, однаково блискучий, що дозволяє співпереживати ходу дій. Вчитель, який дає Аїді, також потребує зв’язків, оскільки він гарантує, що тремтіння проходить через наше тіло.

На барабанах ви знайдете символи алмазів, вершин, клубів та серця з низькою вартістю. Крім того, на екрані гри з’явиться темні монстри, які виконують функцію високооплачуваних персонажів. Символ химери є найбільш вигідним, дає 0,6, 1,6, 3,2 або 8 разів вище, ніж загальна сума за 3, 4, 5 або 6 переможних комбінацій.

Як ви здогадуєтесь, Золота химера- символ дикої природи, яка замінює всіх звичайних персонажів. Тим не менш, це досягається лише у функціях дикого полювання на допомогу, про які ми незабаром поговоримо про кілька слів.

Бонусні функції в ades gigablox

У грі не може бути десятки функцій, але революційна механіка Gigablox представляє новий стандарт гри. Ygggdrasil вже представив слот з цією системою, Lucky Neko Gigablox, і, побачивши великий потенціал і позитивне споживання аудиторії, він вирішив продовжити цю серію ігрових автоматів.

Gigablox ігрової механіки

Якщо ви не грали в гру з системою Gigablox, на початку це може здатися трохи заплутаним. Як це працює? Символи можуть приземлитися, як блоки від 2 × 2 до 6 × 6. Це означає, що барабани фактично пов'язані між собою. Наприклад, ви можете отримати символи у форматі 1 та 2 у 2 × 2, тоді як 4-6 барабанів мають символи у форматі 3 × 3.

Функція Gigablox змінюється з кожною спиною, створюючи величезну різноманітність конфігурації барабана та символів.

Хадес Дике полювання

У функції дикого полювання на Аїду ми вирішуємо боротися з монстрами. Cogda. bарабнаым, а-ввяшта, центрехерна. Це стосується монстрів із стандартним розміром, а також у вигляді системи Gigablox. Дикі символи можуть замінити будь-який звичайний символ на ігровій дошці.

Після вступу в гру активується Wild Hunting Ades з кожним оборотом. Ключовим тут є побачити, як Адес долає якомога більше монстрів, адже кожен переможець монстра додає +1 балів до пояса. Наповнення пояса не тільки збільшує переможця виграшу, але й додає 2 безкоштовних спин.

Множник

Мультиплікатор, який ніколи не скидається під час раунду, починається з x1, рухається до x2, x3, x5 і, нарешті, x10. Як і раніше, блоки символів обчислюються на основі розміру, тому блок 2 × 2 коштує 4 бали.

Коли ви отримуєте 5 і більше персонажів, починається наша улюблена функція- безкоштовні спинки. Гравці отримують стільки безкоштовних ротацій, скільки персонажів брухту. Символи розсіювання завжди обчислюються як окремі блоки, наприклад, отримання блоку розсіювання 3 × 3 відповідає 9 окремим символам.

Чому варто грати в ades gigablox

Фантастична графіка, анімація та звукові ефекти передають нас у світ грецької міфології у дуже очевидному виданні. У грі ми приєднуємося. Це ефективно та атмосферно, ентузіасти трохи більш темного клімату, безумовно, будуть в захваті.

Інноваційний механізм Gigablox може запропонувати вам надзвичайні виграші. Це широка різноманітність для стандартної ігрової системи на Інтернет-ігрових машинах, і, звичайно, вагомий привід ознайомитись із сучасним підходом Iggdrasil до Інтернету.

Враховуючи шанси на перемогу, ми рекомендуємо зосередитись на факторах, оскільки найбільші нагороди отримують їх під час безкоштовних ігор, де ви можете виграти гроші 11219 разів!

Підсумовуючи, це найбільші переваги гри:

• Інноваційна ігрова механіка Gigablox, яка збільшує рівень адреналіну в грі, а також ваші шанси на перемогу
• Непередбачуваний ігровий курс
• Темний клімат гарантується завдяки блискучій музиці та графіці

Ades Gigablox: резюме та оцінка

Ігри Yggdrasil Game дебютували в механіці Gigablox у Lucky Neko. Після того, як студія Yggdrasil позитивно оцінила прийом гри серед шанувальників слота, команда пройшла через себе, створивши новий автомобіль з цією функцією в ще кращому виданні. Візуально вдосконалений, а також з точки зору бонусних функцій, Higablox відповідає очікуванням вимогливих гравців.
З максимальною перемогою в 11129 разів перевищує ціну безкоштовного обороту, ця темна поїздка до потойбічного життя, безумовно, дуже спокусливо. Запуск функцій вільного-AIDA Wild Hunting для спінінгів займе близько 400 обертів, але призи, які чекають на нас "з іншого боку", безумовно, варті того.
Відвідайте світ міфологічних вражень і сьогодні зіграйте ades gigablox! Хто знає, можливо, ви здобудете чудові перемоги з підпільним правителем ..

Бонусна сумка до ГРН 6740