Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Їдьте в поїздку до країни фараонів і отримайте єгипетські скарби з золотого гліфу

Таємнича цивілізація Стародавнього Єгипту завжди засвітила уяву відкривачів та мисливців.

З цієї причини антикварна країна фараонів- це вдячна тема азартних ігор, і майже кожен розробник має хоча б одну машину, присвячену цій цивілізації в пісковиках. новий Золотий гліф Від Quickspin- археологічної пригоди з RTP 96,19%, але може ще одна єгипетська гра переслідувати більш тривалого гравця? Подивіться на себе.

Продюсер гри Quickspin
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії Кластери
Барабани 7
Міни. тримати парі 0,20
Максимум. тримати парі 100
RTP 96.19%

Графічний дизайн

Гра починається з анімованої послідовності із зображенням єгипетського бога Гора, плавання над стародавнім містом, і гра виглядає дуже вражаючою з самого початку. На додаток до міста, фон представлений життям-в Нілі, статуї богів та величних пірамід на тлі східного сонця. Смачна дошка оточена золотом та деревом, і серед ікон ми знайдемо ієрогліфічні символи Анги, фараона, королеви Єгипту та найкращий символ- голова Бога птахів.

Символи охоплюють стилізовану дошку, як ієрогліфічні рельєфи та додаючи до неї динамічну музику з східними інструментами, ми отримуємо ідеально відреставровану атмосферу таємничого Єгипту.

Бонусні варіанти

Золотий гліф Це машина, в якій персонажі падають відповідно до каскаду, і розрахунок переможних комбінацій спричиняє видалення переможних персонажів з дошки, замінених наступними елементами падіння. Дизайн гри, яка відрізняється від звичайних барабанів, означає, що потенційні призи можуть збільшуватися дуже швидко, створюючи справжню лавину.

Щоб збільшити шанси гравця, замість одного випадкового символу у переможному поєднанні з’являється Сила дика. Він діє як звичайна дика, тобто доповнює відсутній елемент у послідовності, але також активує функцію живлення.

Хор із золотистої гліфічної машини

Потужність- поповнити перемоги силою фараона

БонусПрикрасити, Він представлений гліфами заголовка, тобто символами, що зберігаються в камені або на папірусі, які повинні були мати потужну магічну силу. Творці використовували цю ідею в Золотий гліф І в грі ми знайдемо чотири типи таких персонажів. Вони намальовані перед кожною спиною, що відображається в півколі з лівого боку дошки. Послідовність наступних п’яти бонусів, тому що стільки проводиться щоразу, тому він відомий гравцеві перед кожним обертанням. Ось можливості наступних гліфів:

- Золота Скарабська сила: Золотий Скараб, Святий символ Богів Єгипту, з'являється на дошці, який, слідуючи за дошкою у випадкових напрямках, перетворюється з 4 до 10 символів у природі.

- Сила оком гори: Єгипетський Бог спостерігає за вашими виграшами, видаляючи всі символи низької вартості з дошки, тобто одного з ієрогліфів. Крім того, це Влада Нагородити одну двадцяту швидкість за кожен віддалений символ.

- Стиснути полум'ям: Це своєрідна бомба, яка з’являється у випадковому місці на дошці та вибуху. Це працює як детонація від класичних консольних ігор, таких як Бомбардувальник. Крім того, як і в очах Гора, ми отримали одну двадцяту швидкість для кожного віддаленого символу.

Останній бонус Влада, Завжди в п’ятому положенні вони Безкоштовні спинки. Є до 9. Під час цього раунду ми маємо можливість ефективно зламати велику кількість персонажів у виграшних послідовностях завдяки спеціальним диким символам у формі Золоті гліфи. Кожен із цих персонажів має rМультиплікатор носіння від x1 і з кожним наступним обертанням переходить на нове місце. Звичайно, це дозволяє феноменально феноменально. Це справжній ключ до перемоги, який може забезпечити оплату до X13 000!

Сподобався? Спробуйте OtherStems в Інтернеті

Якщо вам подобається цей стиль, також грайте в Милосердя богів від мережі. Правила цієї гри базуються на іншому страйку цього розробника, Божественний стан. Це машина (5 × 3), яка бере нас в єгипетські піраміди. На нас чекають неземні скарби.

Ідеально виготовлена ​​графіка характеризується ретельним підходом до деталей: фігури Anubis виглядають зловісно для нас з п’єдесталами, ювелірними сяйвом численними кольорами, а пальми ліниво вирізані на вітрі. Навіть кнопка гри стилізована тут як потужний амулет- око. Гра супроводжується ефірною музикою, натхненною арабськими ритмами та інструментами, які прискорюються під час бонусних ігор.

І тут досить багато, і гравець може насолоджуватися багатьма бонусами, з максимальною перемогою в основній грі X1600.

Rtp благодать богів до 96.64%, а висока дисперсія дозволяє припустити, що це машина для людей, які цінують аварію в іграх. Бонуси включені тут у формі "подарунків" від богів: подарунок. Дуже вдалий слот з потенційно великим прибутком, який вам не слід швидко нудно, особливо якщо ви захоплені розкопками.

Ще одна цікава гра про Стародавній Єгипет- це Могила Нефертіті. Ця гра, створена Nolimit City, має RTP, рівний 96.19% та середня мінливість. Єгипет представлений тут досить стереотипно, тому у нас знову є загадкові ієрогліфи, складні артефакти та руїни стародавнього міста на задньому плані, з таємничою музикою, що представляє настрій археологічних відкриттів. Головний герой виглядає як Лара Крофт Розкрадачка гробниць і її персонаж водночас служить диким символом.

Гравці з розширеним рівнем повинні догодити численними та цікавими бонусами, такими як Wild Raider або прокляття титулу Queen Nefertiti, активуючи у випадкових іграх, бонус, який забезпечує дуже високі призи. У нас також є сеанс безкоштовних ротацій. Поле гри- 5 × 3, а максимальна перемога- показник X3768 в одному хребті під час бонусної гри. Граючи в Могила Нефертіті Тож вам не буде нудно, але у вас також є шанс на досить пристойні призи.

Золоті гліфічні символи Чому варто грати в золотий гліф?

  • Один із найприємніших і смачних слотів з Стародавнім Єгиптом
  • Ми рекомендуємо шанувальникам історії та фільмів з Індіаною Джонсом
  • Додаткова бонусна механіка Влада

Підбивати підсумки

Вам потрібна ще одна «єгипетська» гра з фараонами, пірамідами та спалюванням сонця? Якщо це така гарна машина, як Золотий гліф, Ця відповідь: Безумовно, так! Відмінна майстерність, похмура музика та цікаві бонуси повинні намалювати всіх! Нагороди, поки не чекатимуть X13 000!

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища