Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 4000 бонусів + 100 безкоштовних обертань

Гра престолів

Гра престолів- це 5-драматичний автоматичний Мікрограмування. Автомобіль має до 243 переможних комбінацій, відмінна графіка та відмінна музична атмосфера. Гра включає Безкоштовна гра, Тому, якщо ви шанувальник "Гра престолів" і любите автомобілів, то ви знайдете довгі розваги. Краще забронювати більше часу заздалегідь.

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

Гра престолів- це гра для всього. Microgaming Graphic Game Machine належить до серії HBO Broadcast. Грубі з усіх чотирьох будинків, що беруть участь у скандалі, з’являються на барабанах прорізу: олень на тлі жовтого баратеона, сміливих левів, білого вовка та вогненного, тригранного великого дракона. Крім того, на барабанах ми бачимо класичні літери, які з’являються на ігрових машинах: a, q, k, j на білому тлі. Увімкнути цю машину- це задоволення ... Ми завдячуємо не стільки графіку автомобіля, скільки приємного, ловлячи Раміну Джаді. Так, те саме ми чуємо Просунута серія. Напевно, усі і всі ... подобається це. Хоча деякі гравці скаржаться на це, незважаючи на те, що їм подобається звукова жінка, яку вони не можуть слухати її більше 2 годин ... Ми могли б слухати його нескін.

Звичайно, ігрові барабани не могли пропустити ікону, що представляє залізний престол. Цей символ функціонує як скидання, тобто він запускає сеанс Безкоштовні спинкиу грі. Ми поговоримо про варіанти бонусів пізніше в тексті. Консоль масета розміщується в праску, декоративну рамку з прекрасними кастингами, що нагадують ті, що прикрашають престол.

Сім королівств, чотири будинки, одна гра. Бонусні варіанти в грі престолів

У грі престолів ми можемо вибрати один із Два режими гри. Ви можете виграти як "243 вихідні", так і в 15-лінійній версії. Це означає, що ми можемо вибрати гру з 15 або 243 переможними лініями! Що вибрати? Це залежить від того, який рівень складності ви віддаєте перевагу. Той, хто має лише 15 рядків перемоги, звичайно, складніше. Однак, якщо ви віддаєте перевагу легкій і приємній грі, досягніть 234-лінійну версію гри.

У грі престолів, як і в інших азартних іграх, є Спеціальні символи. Таким чином, два рази потрапляли до символу "розсіяного" гарантія випадкового грошового бонусу. Символ «розкиданого» позначений графікою у вигляді престолу.

Ще одна функція гри Складний дикий (Це було позначено логотипом "Гра престолів"), який працює під час звичайної гри та у вільному спинному режимі. Wild Future замінює всіх інших персонажів у грі і, таким чином, дозволяє створити комбінацію, яка виграє. Виняток- розряд, який він не замінює.

У грі ми також можемо зустрітися Чотири бонусні раунди З безкоштовними спинами. Ця гра активується під час удару з 3 або більше персонажів із зображенням залізного престолу. Після початку бонусної гри гравець має можливість вибрати одну з сімей. Отже, родина Баратеона дає нам 8 вільних спінів (малюючи), а також 5-кратний множник. Якщо ми виберемо Lannister, ми отримаємо 10 безкоштовних шипів + 4x мультиплікатор. Якщо вибір впав на Старк, то на нас чекають 14 вільних спін. Як альтернатива, є четверта родина під назвою Targaryen, де ми отримуємо 18 вільних спінів + 2-a множинний множник. Це залежить від нас, який варіант буде запущений.

Гра престолів автоматично Тепер ми розглянемо гру "Гра престолів" з технічної точки. Машина, як написано раніше, складається з 5 барабанів, Розташований у трьох рядах. Micromaming, розробляючи гру, дав гравцям вибір гри для 243 переможних комбінацій або замінити їх на 15 платежів. Цей тип рішення, безумовно, як і багато людей. Виробник гри також не забув про корисні налаштування. Гравець має можливість у грі престолів, вибираючи швидкість ставки або здатність увімкнути автографи. Швидкість можна регулювати від 0,3 до 30. Мікрогічне також запам'ятало варіант Autoia, до якого може включати гравець і переривати в будь-який момент.

У нас також є статистика в нашому розпорядженні, до якої є доступ до нижньої частини машини. У звіті ми можемо перевірити, скільки ротацій ми обернулися, як довго тривало наша ігрова сесія, і 3 найвищі виграші, що гра впала. Ці статистичні дані є хороше рішення Для гравців, які не обов'язково пам’ятають, як їх розвага чи вони сумніваються в цьому.

1000 ГРН вітального бонусу