Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Від 100% до 3200pln + 200 вільних ротацій

Дзен Плід

Розслабтеся і відчуйте потік енергії за допомогою ігрової машини фруктового дзен. Автоматична гра. У нас є справжній фруктовий коктейль із домішкою дзен. Тут ми знайдемо нашу улюблену малину, сливи, вишні, апельсини, кавуни та лимони, і це все, що шукає кожен любитель фруктів.

Невелика кількість бонусів

Шанси на успіх у грі з фруктовими дзен відносно високі; Автомобіль оголошує про перемогу кожні кілька революцій, особливо коли він входить до символу Дзен, який у грі є символом дикої природи. Після удару Дзен розширюється на весь вальс і зупиняє його на місці, збільшуючи ймовірність перемоги під час вільних спінів. Крім того, дикий символ може з’явитися одночасно на трьох барабанах! На жаль, тут ми не знайдемо жодних символів розсіювання.

Дзен Плід

Машина для економіки

Дзен Фрукти не можуть бути грою, яку всі хотіли б грати щодня. Тут не так багато атракціонів, лінія платежів зовсім невелика, ми не знайдемо бонусів у грі. Крім того, саундтрек працює занадто розслабляючим, змушуючи нас просто почати спати. З іншого боку, якщо ми хочемо грати на автомобілях, не витрачаючи занадто багато грошей, Дзен Фрукт заслуговує на увагу.

Від 100% до 450 ГРН + 100 безкоштовних обертань