Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Фруктовий магазин: Різдвяне видання

"Fruit Shop"- Grothhess Edition, що є попереднім переглядом майбутньої хвилі різдвяних ігор (перевірте, наприклад. Джингл Спін Від мережі) дає нам можливість познайомитися з останніми ідеями сітентів, щоб урізноманітнити най магічні вечори, проведені в сімейному колі серед запахів тортів та різдвяних страв, а також прекрасно розроблену ялинку.

Гра перекладає нас через його аудіовізуальну ситуацію в найнебезпечніших місцях у світі. Відразу після включення гри. Енергійний звук, який ми зустрінемо у виробничих відкликаннях до того, як святкове безумство пов'язане з покупками та підготовкою до цих найважливіших обідів року. Запевняю вас, що це найбільш позитивне безумство, пов’язане з Різдвом, воно буде надано всім під час гри в цій постановці.

Сам геймплей базується на 5 Waltos, в якому включені 15 ліній перемоги, а додатковий геймплей, який ми знаходимо тут, пов'язаний з перемогою додаткових спінів. І саме ця бонусна гра приносить нам задоволення від цього, адже під час цього графічний дизайн стає трохи спонтаннішим, і ми отримуємо можливість використовувати не тільки безкоштовні спинки, але й подвоїти перемогу з Combo X2. Цей додатковий рівень у поєднанні зі стандартним широким ігровим процесом дає нам найбільшу можливість об'єднати та здійснити свої мрії про великі виграші, для яких у нас буде багато шансів під час однієї тривалої гри в магазині фруктів- різдвяне видання.

Виробництво компанії "Розважальна мережа", Яку ми могли прочитати 13 жовтня 2015 року, є однією з тих постановок, які забезпечують велику частку від гри під час канікул. Немає місця для нудьги, і занурення настільки чудово, що воно залучить як професіоналів, так і гравців, які шукають хвилину відпочинку після закінчення чудової сімейної вечері. "NETENT" Завдяки "Фруктовому магазині"- Різдвяне видання "показало, що він освоїв створення стандартних слотів та тих, хто проводився на спеціальні заходи протягом року.

Якщо вам представлені слоти для фруктів у святковому виданні, ми пропонуємо слот Фруктова справа від мережі. Ми гарантуємо соковиті веселощі!

Два бонуси до 3000 + 200 вільних ротацій