Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Футбол: Кубок чемпіонів

Євро-2016 знаходиться недалеко від кута, потім на невеликий теплий-на турнірі. Завдяки новому футболу: Кубок чемпіонів Netent, ви переживемо дивовижні футбольні емоції, і у вас є шанс виграти багато грошей!
Кубок чемпіонів футболу

Грайте у футбол: Кубок чемпіонів у цих казино:

Слот-Автоматичні машини старих ігрових машин знають, що поява слота-це не все, внутрішній розрахунок. Найкращий графічно вишуканий слот може бути просто нудним і поганим у бонусах, а, у свою чергу, ігровий автомат "потворний" знайде незліченну кількість можливостей виграшу додаткових грошей. Що стосується футболу: Кубок чемпіонів від мережевих розваг, з якими ми маємо справу з витонченим слотом, як і з точки зору зовнішності та вмісту. Це не просто футбольний слот, а справжня гра у футбол.

Netent Slot-amape Online

Безкоштовні спинки та бонус

У новому слоті Розважальна мережа Ми зустрінемось з двома додатковими іграми. Спочатку це є Бонусні штрафи, Ми запустимо його, отримавши щонайменше 3 бонуси спеціальних персонажів. У цій грі ми повинні по черзі видалити або захистити штрафи, і ми граємо за допомогою методу "пік і клацання", тобто ми вибираємо, натиснувши на який куточок цілі ми хочемо надіслати м'яч або воротаря.

Друга додаткова гра Безкоштовний спін-турнір, який ми активуємо, вигравши щонайменше три символи Золотого Кубка. Тоді ми перейдемо до гри як етап плей-офф чемпіонатів Європи, де ми можемо зіграти максимум чотири раунди з 5 вільних спінів. У кожному раунді ми зіткнемося з іншою командою та виграємо, нам потрібно отримати якомога більше диких персонажів. 1000 токенів- головний трофей у вільному спін-турнірі.

Від 2 до 5 диких нав'язень може з’явитися і приземлятися у випадкових позиціях у головній версії гри. Тим не менш, вони не можуть приземлитися на звичайних диких символів, символів розсіювання та бонусних персонажів.

Загальний рейтинг

Футбол: Кубок чемпіонівNetent- це не перша компанія, яка вирішила розробити футбольну машину на цю тему, і, звичайно, не остання. Як і в будь-якій грі цієї компанії, ви повинні спробувати новий футбольний слот: Кубок чемпіонів для добавок. Ми впевнені, що багато хто з вас додасть цей слот до списку улюблених онлайн-торгових машин.

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища