Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Бонус за ГРН 3600 + 200 вільних ротацій

Доля підлоги: Мегай

Доля підлоги: Мегай Це багато в чому незвична гра. Ви дізнаєтесь відразу після його відкриття. Ви не побачите машину, яка приховує весь екран. Статус квіти: Меґаве Це невелика ігрова машина, тому що це трапляється на ній, гармонізований з усім середовищем, а саме на тлі гри. Ви опинитесь у незвичайному Universum, який включає перемоги з цього світу!

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

Доля підлоги: Мегай це є Азартні ігри, Що спочатку справляє не дуже позитивне враження. Ми бачимо зелену долину, а в середині маленька ігрова машина. Спочатку ми описали гру як дивну, можливо, навіть потворну. Однак, маючи кілька ротацій на машині, ми дізнаємось, як ми не маємо рацію!

Квіткові фортуни Automat Basic Game
Автоматичний FНижні стани: Мегаай Це інноваційна гра, яка отримає задоволення, придбати новий вимір, і ви будете грати з реальним обов'язком. Попереду нас є зелена долина, усіяна фіолетовими квітами. Трава і дерева гойдаються на вітрі, рослини тривають, ніби уві сні вони закриті, ми бачимо лише фіолетові бутони з випромінюючим світлом.

У середині екрана, однак, є невелика ігрова машина та довгий стебло. Ми швидко помічаємо, що це не звичайна рослина, і це лічильник, який викликає індивідуальні варіанти бонусів. Ми починаємо зосереджуватися на тому, щоб отримати більше балів досить швидко, що піднімає лінію до прилавку трохи вище.

Що стосується самої машини, ми не звертаємось до неї. Символи падають каскадом і утворюють барвисті блоки. Здається, що маленька гра, яку ми грали в дитинстві. Після перемоги персонажів, які склали переможну комбінацію, вони зникають з екрану, і на своєму місці вони впали більше, даючи нам один віджим. Блоки розроблені в темних кольорах, іноді вони мають гладку поверхню, в інших випадках вони покриті опуклими знаками.

Однак графіка не є сильною сторінкою цієї машини. Це ігрові механіки та бонусні варіанти, які дозволяють нам виграти дійсно високі виграші. Не хвилюйся, ми скоро про них напишемо.

Бонусні варіанти

Як ми вже згадували, будівництво самої гри вплине. Символи в машині Доля підлоги: Мегай Вони бігають навколо каскадів. Ви виграєте, якщо ви малюєте однакові символи в сусідніх положеннях (кути символів повинні контактувати один з одним). Машина включає перемоги зліва направо. Перемога множиться на кількість виграшних символів на барабані відповідно до таблиці виграшів, помноженої на мультиплікатор (малюючи дикий символ) або множинну, що називається лавкою.

Бонусна гра квітів

Пояс з рівнями

У кожній спині гравець може малювати символи енергії або листя. Кожна з енергетичних кульок збільшує лічильник на один рівень. У свою чергу, лист знижує рівні. Тому пояс на стільниці піднімається і падає залежно від того, які персонажі впали в грі. Досягнення цього рівня в грі також активує відповідні варіанти бонусу. Вони будуть обговорені нижче.

Розширення дикої природи (розтягування диких персонажів на барабанах)

Цей варіант активний у грі Доля підлоги: Мегай З рівня 2 і вище. Коли цей символ намальовано, він поширюється по всьому барабану. Крім того, як і будь-який дикий символ в онлайн-торгових машинах, він замінює всіх інших персонажів у грі. Завдяки цьому, він виграє на цій машині набагато швидше і частіше.

Дихання

Варіант Respinów запускається, коли гравець досягає рівня 3 і вище. Що відбувається тоді? Символи з написом неодноразово з’являються на барабанах. Кожен з них дає гравець Re-Spin + замінює кілька персонажів на барабанах, які не є частиною переможної комбінації. Кількість замінених символів може змінюватись від 3 до 20.

Бонус

Варіант бонусу доступний, коли лічильник досягає рівня 4 або вище. Малюнок 3 символи активують варіант бонусу. Ці символи перетворюються на суми з грошовими призами посередині.

Лавина

Варіант бонусної лавини доступний після активації рівня 5. Коли цей варіант запущений, символи, які створили перемогу, зникають, і наступне падіння на їх місці, що дає шанси на подальші виграші. Всі виграші помножуються на виграшний фактор. Той, хто має кожну наступну перемогу, зростає.

RTP, повернення гравця на цьому автомобілі становить 96%. Це гра мінливості, яка не є постійною. Діапазон тарифів на цьому автомобілі досить низький. Ми можемо зробити ставку на ставки від 0,5 до 10. Гра має від 64 до 531 441 оплачуваних ліній, це дійсно величезна кількість комбінацій!

Іншими словами Доля підлоги: Мегай Це гарантує вам дуже весело, і ви, звичайно, не пошкодуєте. Спробуйте щось нове!

Думка та коротка презентація

Квіткові стани: Megaways- сенсаційна машина багато в чому. Він не тільки пропонує чудові можливості для перемоги, але це дуже залежність від розваг. Серед багатьох подібних ігрових автоматів, Виділені штати квітів Megaways І це чудова альтернатива для всіх гравців, які втомилися від класики.

Ігрова машина була створена у співпраці з Fantasma Games під BGT (Big Time Gaming). Як бачите, це було плідно, адже завдяки йому можна було створити щось нове.

Квіткові стани: Megaways- це гра з урахуванням причин, які відрізняються від них. Йдеться не лише про форму гри та її графіку. Ми побачили подібний клімат та стиль в Елементи з Мережа або ж Дзенфрут Від Betsoft. Тим не менш, жоден з них не зосередив увагу гравця на перемозі наступних рівнів на прилавку. Нарешті, нам подобається атмосфера, яка переважає в цьому відео Машин. Гравець створює враження, що його перенесли на іншу планету: інтенсивні кольори рослинності та форма долини, що простягається перед нами, вони підтверджують це лише. Завдяки цьому. У той же час ми розуміємо, що це місце, де часто часто трапляються виграш, і що, можливо, ви будете одним із щасливих переможців.

Бонус за ГРН 3600 + 200 вільних ротацій