Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Ознайомтеся з світом легенд у казковій летючій легендах: Гензель & Грітел!

Казкові легенди: Гензель & Гретел- це, мабуть, найкращий автомобіль 2017 року. Це друга частина культової серії «Казкові легенди» (казкові історії), про яку опублікував Netent. Перша частина Червона Шапочка Це стало дуже популярним, і, мабуть, саме тому виробник обрав друге видання ігрової машини.

Цей сенсаційний слот приведе вас на казкову землю, де все може статися. Чудова графіка, прекрасна музика та багато бонусних варіантів- це все, що вам потрібно, щоб бути щасливим. І Гензель, і Гретен (їх український колега- Генцель та Малосія) можуть зробити нас щасливими. Все, що нам потрібно зробити,- це вдарити Високі перемоги..

Казкові легенди: Графічний дизайн Hansel та Gretel та графічний дизайн

Візуально ця ігрова машина проста .. Дивовижний. Однак це не повинно дивуватися, врешті-решт, ми маємо справу з виробництвом мережі Netent! Рідко одна з ігор цього постачальника негативно здивована. Мережа Він, безумовно, піонер на ринку, і навряд чи будь-яка компанія може порівняти з цим! Історія заснована на казці про похмурих братів: Ян та Лессія (Гензель і Гретел). Фон машини- це темний, легкий ліс, в якому залишаються діти та гратель. Магічна атмосфера, яка, безумовно, переважає в цьому слоті, була створена з кількома хитрощами: фантастична графіка, ефективна 3D-анімація та Красивий саундтрек.

У казкових легендах: Ганзель та Гретен. Кожна перемога розпочинає вибух вогню та квітів. Гра нагадує його попередника, з тим самим захопленням капота, головними замками є Гензель та Маггосія. Музика, яку ми чуємо в цій машині, ідеальна Зачарований ліс Повна магічних істот. Тому ми чекаємо поїздки у світ, яка навіть чекає, щоб відкрити всі його таємниці! Ми дізнаємось це завдяки наступному Бонусні варіанти, які випереджають нас, легенди про казки: Генцель та Гретен грають.

Бонусні функції в казковій легендах: Гензель & Грітел

Символи у феї-тюльовій легендах: Генцель & Gretel допомагає побудувати атмосферу гри. Отже, на барабанах автомобіля ми можемо побачити: Ясіія та Маггосія у вашій власній особистості, магічні кристали, амулут, багажник з таємничим вмістом (розсіювання) та символом з декоративними літерами з легенди феї (найцінніші).

Як і в інших автомобілях, вони знайдені в цій грі Символи. Це так-зведені дикі чи дикі, які прилипають до барабанів і залишаються в цьому місці. Якщо дикі символи охоплюють усі місця в машині, надається один DOdatkowy повторно спін (Складний дикий ре-Спін). Цей параметр можна запустити знову, якщо на барабанах з’явиться інша складена дика. Ця бонусна функція- це чудова можливість розширити саму гру та виграти виграш!

Казкові легенди: Гензель & Gretel має 3 функції, які можуть відбуватися випадковим чином під час основної гри. Це:

  • Fairy Wonder Spin- Функція, в якій барабани падають з 5 до 9 символів логотипу казкових легенд під час однієї спини. Таким чином, ви можете виграти ставку більше 400 разів.
  • Казка сюрпризу - Функція з’явиться випадковим чином, коли обертання буде спинкою без можливості перемоги. Один із символів барабана буде обраний випадковим чином, а інші символи перетворяться на обраний символ, поки не буде досягнуто переможної комбінації. Завдяки цій функції ви можете помножити частку часу 31!
  • Казова дика обертання- Функція, в якій максимум 2 існуючих персонажів дикої природи з’явиться на барабанах 1,2.4 та 5 у головній грі. Ви отримаєте складений дикий репін, щоб ви могли виграти свою частку більше 400 разів.

Диво зупинені символи можуть з’являтися на барабанах 2, 4 під час основної гри або на барабанах 1 і 5 під час другого кола. Ці персонажі можуть висвітлювати всі барабани. Якщо дикий символ охоплює весь ряд барабанів, то ви отримаєте дублювання дикого повторного зворотного зв'язку.

Подивіться, до барабанів 1.3 і 5, в головній грі, скрині будуть випадати. Це уривок для вас до однієї з трьох доступних бонусних функцій у грі.
Бонусна гра в казковій легендах: Гензель & Гретел: Бонус на барабанах, запущених трьома персонажами.Hansel та Greten Automatic- персонаж з гри

  • Бонусна функція солодощів- Ви можете вибрати 3 з 15 солодощів, кожен з них може помножити вашу швидкість x час. Коли ви виберете 3 солодощі, вам запропонують перемогу. Ви можете вирішити вибрати його або вибрати один із раніше вибраних солодощів. Завдяки цій бонусній функції ви можете виграти швидкість, помножену на 120.
  • Функція перемоги- Завдяки цьому вашу швидкість можна помножити на максимум 15 разів.
  • Безкоштовна функція спіну- Ви отримуєте 10 безкоштовних прядильників завдяки цьому. Подивіться, чи буде більше бонусних персонажів на барабанах 1.2 і 3, тому що ви можете отримати додаткові 2, 4 або 10 вільних спінів. Також зверніть увагу на складену дику, яка може з’явитися на всіх барабанах 1.2.4 або 5 і дайте вам передачу функції збірної швидкості, завдяки якій ви можете виграти свою ставку, множили раз 400 разів!

Резюме та думки

Казкові легенди: Гензель & Gretel- онлайн-мережева машина, яка заповнена цікавими бонусними функціями. Більше ніж Дивовижні 3D-анімації і звукові ефекти, ви будете присвячені магічному світі-таланній світі. Одне можна сказати точно, чи будете ви залучатись до візуальних ефектів чи можливості помножити швидкість на бонусні функції, коли ви граєте в новий слот від Netent, ви не ризикуєте нудьгою. Тож якщо ви шукаєте Цікава машина, Побудований на цікавій нитці, казкові легенди: Hensel & Gretel для вас слот! Машина оснащена 5 барабанами, 3 лініями та 10 лініями платіж, і ви можете грати на ній майже на кожному пристрої з мінімальною швидкістю 10 на задній частині. Платоспроможність Гравець 96,71%.

Інші, подібні транспортні засоби

Якщо вам сподобалась тема, і ви представлені, тут, вигадливі слоти, ви знайдете список подібних торгових автоматів. Звичайно, нам потрібно замінити гніздо для догляду від Fairy-The Legends: Red Riding Good (маленька червона їзда). Ці ігри дуже схожі, що не означає однакові. Що робить їх різними? Перш за все, бонусні варіанти та самі герої. Отже, якщо вам подобається конвенція самої машини і ви хочете трохи змінити графічний дизайн, виберіть червону їзду. Фея Королева має подібні теми Новомат (Greentube), де вас переведуть у світ королевих ельфів. Обидва казкові легенди серії від Netent, і ця машина приведе вас до місця, де все може статися, і перемоги стають реальністю, а не просто мрією ..

Бонусна сумка до ГРН 6740