Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Божественні мрії

Час ваших самих мрій про велику перемогу! Насолоджуйтесь відео про відео, натхнене культурою Далекого Сходу, і досягайте великого балансу Цзін та Джанг. Божественні мрії Він відведе вас у світ розслаблення, мрій та невпорядкованого світу!
Нижче ми представляємо огляд автомобіля, з якого ви дізнаєтесь, чи варто грати на азартній машині Божественні мрії.

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

Яке наше перше враження, коли мова йде про появу онлайн-ігрової машини Божественні мрії? Чи створений виробник азартних ігор очікування та створив продукт, який має шанс стати хітом? Відповідь: Однозначно так! Quickspin не раз довів свої позиції на ринку Ігрові машини. Цього разу це не відрізняється.

Гра Божественні мрії Це просто виглядає ... Божественний. Атмосфера гри в основному створюється Moody, Oriental Music, що змушує вас автоматично розслабити напружені м’язи спини та шиї. Божественні мрії Це гра, яка змусить вас розслабитися і заспокоїтись, до речі, маючи шанс Отримайте багато виграшу ..

Тож він був представлений на барабанах автомобіля? Квіти лотоса, образ Будди, святі ознаки та статуетки для тваринних тварин. На задньому плані машини є щось на зразок скелі, покрита плющем, здається, що щось пізніше. Це чудовий вибір, адже ми можемо розслабитися в грудях природи, подалі від суєти.

Барабани ігрової машини Божественні мрії Вони обертаються з запаморочливою швидкістю, настільки, що їх форми та кольори розмиваються поспіхом. Потім вони досить швидко зупиняються, показуючи комбінації персонажів. У цій грі було додано ще один барабан, на який він був намальований Є бонусні варіанти, а множники отримали виграш. Гра була створена в приглушених кольорах, напевно, не заважає враженням світу та ще більш розслаблюючими гравцями!

Бонусні варіанти

Напевно, багато хто з вас вважає, що хороший онлайн-чоловік не обмежується хорошими фотографіями та похмурою музикою. Машина повинна грати і перемогти, і ми з цим згодні! Чи можете ви виграти удачу, відтворюючи відео Quickspin, Божественні мрії?
Які шанси отримати щось велике?

Таким чином, ми почнемо зі статистичних даних, За даними RTP, тобто повернення гравця на цю машину 96.51 %

Символ божественних мрій про спину Насправді, більшість транспортних засобів сьогодні мають аналогічний RTP. Ігри, однак, відрізняються по відношенню до того, як часто вони виграють. З цієї причини азартні ігри називають хвилюванням з великою або низькою мінливістю. Яку категорію належать категорія Video Automata Божественні мрії від Quickspin? Це азартна машина з високою мінливістю (4,46 за шкалою 1-5), тому виграш виглядатиме досить рідкісним, але їх значення буде високою. Мінімальна швидкість на цій машині- 1, максимум 100.

Тож вам цікаво, що дивує, що виробник підготував, коли мова йде про дорогу
перемога? Ми маємо на увазі Бонусні варіанти.

Бонусна котушка

Це, мабуть, одна з найцікавіших форм винагороди гравця. Ми гарантуємо, що протягом усієї гри на машині Божественні мрії, Ваші очі будуть сконцентровані насамперед на котушці (барабани з бонусами). Він розташований з правого боку автомобіля і малює бонусні варіанти.

Вони активуються, коли один із варіантів з’являється в області так зазнавих хітів (у барі). Більшість із них виграли мультиплікатори (Yami!). Що ще чекає вас у грі: Божественні мрії від Quickspin? Детальніше, і ви дізнаєтесь!

На додаток до містичних багатокористувацьких гравців (виграла мультиплікатори), є також бонусні варіанти на бонусній котушці, наприклад, Цзін Джан-Уайлс, Священні Репінс (Безкоштовні респонденти) і 3 вільні повороти барабана, під час яких кошти не збираються з вашого балансу.Дикий символ божественної мрії

Ян у дикому

Малювання дикого Янг ​​-символу на додаткове бонусне коло (бонусна котушка) викликає активацію Ян Ін зварна функція. Під час цього, на барабанах у випадкових місцях, барабани будуть розташовані лотосові квіти № 2.3.4 або, і випадковий фактор виграші буде надано.

Сакральна відповідь

Ці спинки мають два рівні, що називаються: Super Respin та Mega Respin. Функція Super Respin активується, коли символ Super Respin малюється на бонусному барабані (бонусна котушка). Це перший рівень. Super Re-Spin виникає з багатьма вищими витратами, а саме: 4,5,6,7,8,9,10 і 20), а також з мега-Респінським символом бонусів і з’являється на бонусному колі. Якщо це бере участь у цьому виходить на більш високий рівень священного поспіху, а саме мега-регів. Цей спін має активні виграшні фактори: 7,8,9,10,20 та 30. Крім того, священні ресурси зустрічаються з більш дикими символами на барабанах 2,3,4 та 5.

Божественні вільні спинки

3.4 або 5 персонажів Золотої богині в основній грі запускаються відповідно 8, 12 або 20, Безкоштовні спинки. Всі бонусні варіанти, які з’являються в основному режимі гри для бонусу компанії, також можна активізувати на безкоштовних сеансах повороту. Крім того, гравець має можливість намалювати символ під назвою "+ 3 безкоштовні плюси", який, звичайно, дає йому 3 вільні обертання на слоті.

Спеціальні символи

 • Дикий символ квітки лотоса
  Цей символ замінює всіх інших персонажів у грі, за винятком символу вільних обертів. Крім того, він доступний лише на барабанах № 2.3.4 та 5.
 • Золота богиня вільна ротація
  Як було сказано вище, 3,4 або 5 символів безкоштовні спинки запускають сеанс безкоштовних ротацій у кімнаті 8, 12, 20. Символ Золота богиня вільні спинки з'являються лише в основній грі на наступних барабанах машини: 1.2.3.4.5.
 • Інь Ян Дікікі символ
  Цей символ активує варіант під назвою Інь Ян, як тільки він з’явиться в "гарячій зоні" на бонусі котушки. Цей символ не з’являється під час священних ресурсів.
 • Супер-символ дихання
  Цей символ активується Super Repines, звичайно, коли він висаджується в бонусну котушку "гарячої точки". Цей символ з’являється там лише в базовому ігровому режимі або вільних спинах при активізації священних ресурсів, ви не можете його ще раз намалювати.
 • Мега-респн символ
  Цей символ активує мега, звичайно, коли відповідний символ на барабані, який називається бонусом котушки, намальовано. Цей символ доступний лише під час активної функції Super Respins. Служить для переходу на більш високий рівень священних спінів та множників.
 • Символ + 3 безкоштовні спинки
  Символ з’являється лише під час вільних віджимальних сеансів у грі. Його малюнок на барабан, який називається бонусом котушки, викликає ще три повороти.

Оцінка та резюме

Божественні мрії- це чудова гра з точки зору візуальної та естетичної. Швіст дуже добре. Буде багато можливостей помножити виграш, адже ця гра Tovzy знаходиться просто навколо їх відтворення. Багато множників та символів дикої природи, які допоможуть вам виграти божественні виграші.

4000 ГРН та 125 обертання + 50 ротацій без родовища