Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

100% до ГРН 3600 + 200 вільних ротацій

Отримайте призи з алмазами та виграйте розкішний стиль з Deco Diamonds Deluxe

Deco Diamonds Deluxe- це слот з п'ятьма барабанами, трьома рядами та дев'ятьма. Цей автомобіль лише для перемоги, здавалося б, виглядає як фрукти багато разів, але просто вимкніть кілька ротацій, щоб побачити, що це абсолютно не проста гра. Подивіться, що вас чекає Deco Diamonds Deluxe І дізнайтеся, чому ви повинні спробувати свої сили в цьому розкішному слоті.

Продюсер гри Тільки для перемоги
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії 9
Барабани 5 × 3
Міни. тримати парі 0,10
Максимум. тримати парі 75
RTP 96.03-96.12%

Графічний дизайн

Назва вже вказує, який стиль буде підтримуватися ця машина. Назва деко (насправді Арт деко)-Цей характерний стиль в мистецтві та моді, в якому все було виконано та виготовлено з дорогих матеріалів, на відміну від посту-хвилі та нудного функціоналізму.

Таким чином, графічні мотиви- це золоті, фіолетові та алмази, і буквально все тут посаджено з цими дорогоцінними каменями. У цій повній грі з мішурою у нас є такі символи, як класичні вишні, сливи та лимони чи кавуни, але на відміну від старих Торгові машини з фруктами, Тут навіть камені зроблені з блискучих діамантів.

Фон ігрового поля- це просто позолочений автомобіль, і під час гри живуть, гойдаючи музику з тієї епохи (можливо, Чарлстон грає нас під час гри?) Підтримується численними дзвінками та життєрадісним звуком обертових барабанів. Тим не менш, немає історії чи внутрішньої, що представляє гравця в ті минулі часи. Просто обертайте обертання та насолоджуйтесь переможцями!

Deco Diamonds Deluxe: Бонусні варіанти

В Deco Diamonds Deluxe Всього є 8 типів символів: чотири фрукти, три мега-Симболи з розміром 3 х 1 і високим значенням і символом Deco Diamonds Deluxe, виступає символом дикого. Він замінює символи, які відсутні у виграші послідовності, але це не єдина функція.

2, 3 або 4 дикі символи забезпечують один повторний зворот. Під час цього бонусного раунду всі барабани, на яких символи Deco Diamonds Deluxe І кожен новий символ такого роду розширює цю додаткову послідовність. Круглі закінчуються, коли дику більше не малює на барабанах.

Найчастіше це призводить до перемоги, що часто є високим завдяки дикому замку! Тим не менш, бракує дещо довгого раунду бонусних спінів, у послідовності 10 або 15 обертів, як у багатьох інших торгових автоматах.

Decodiamondsdeluxe поблизу фортуни

Однак досягнення 3, 4 або 5 символів Deco Diamonds Deluxe В кінці раунду він нагороджує гравця бонусним колесом (бонусне колесо), на одному з трьох рівнів відповідно до кількості вигрань спеціальних персонажів: срібло, золото або алмаз. Ця спеціальна, бонусна гра в стилі кола удару, притягує один із чотирьох кольорів картки (+ алмаз), а потім сплачує ставку відповідно до цінового списку та рівня бонусного колеса.

Ви також можете потрапити в поле в колонці- тоді рівень призів піднімається до одного, до максимального алмазу. Досить захоплююча можливість виграти додаткові призи!

Режим підсилення- Грайте з Burn на шанс на приз

Ви хотіли б збільшити ймовірність перемоги? Це просто: просто запустіть режим підсилюва Deco Diamonds Deluxe, які були просто поза грою 5 x 3.

Ми запускаємо цю спеціальну функцію, натиснувши кнопку за допомогою піктограми алмазу, розташованого в нижньому лівому куті. Це збільшує вартість спини на 50%, загалом, суттєво впливає на шанси на перемогу. Вам більше не потрібно засмучуватися, що Wilds приземлилися біля переможного поля- барабан автоматично перемістить одне місце, потенційно виграючи для вас великий приз.

Цікаво, що RTP в режимі Boost навіть вище, ніж для звичайної гри, і становить 96,12% порівняно з 96,03% для стандартного режиму. Навіть дисперсія від дуже високого до високого рівня зменшується, і це аргументи, які повинні бути сильними на користь гри зі збільшенням.

Вам це подобається? Також спробуйте інші ігрові автомати у стилі божевільних 1920-х років

Попереднє мистецтво в ретро-стилі популярне серед творців азартних ігор, і ви можете знайти досить багато торгових машин, натхненних шаленими роками. В Манхеттен божевільний Ви будете рухатися в золоту епоху Голлівуду та брати участь у повних вечірках, як Великий Гетсбі. Ця машина RTP, що дорівнює 96,16%, є новою пропозицією шведської студії Nolimit City і дозволить вам досягти перемог з максимум Множник x 2025.

Символи, наявні тут, зображують карти та атрибути кожного респондента на сцену джентльмена, Нью-Йорк: Окуляри з коктейлями, діамантами або чорним лімузином. Манхеттенська бонусна гра безкоштовні спинки запускаються після збору 8 або 10 символів високої точки в наступних раундах та надають Безкоштовні спинки. Тут також варто полювати на мега дикі символи 3 × 1, що значно збільшує ймовірність великої перемоги.

Маючи вражаючий графічний дизайн, нескладний, але цікавий правила та гойдаючу музику Манхеттен божевільний Це чудова пропозиція для людей, які люблять міжвоєнний період та літературу Фіцджеральда. Грайте і подивіться, чи ви виграєте багатство як чудовий Гетсбі.
Тоді як Грандіозний спінн NetEnt має обмежене ігрове поле з розміром 1 рядок на 3 барабанах та декількох спеціальних персонажів. Тим не менш, це не означає нудьгу: Цікаві додаткові варіанти дозволять вам виграти мегапо з набором x 10 000, при цьому RTP дорівнює 96,19%.

Досягнувши будь-якого переможного поєднання у Grand Spinn, ми додатково нагороджуємо бонусом, що підштовхує. Він переміщує наступні барабани вниз, і якщо те саме, що передує символу, відображається з кожною зміною, перемога відтворюється. Якщо ви потрапите в дикий фактор, наші виграші будуть помножені на x2, x 4 або x8. Однак найціннішим є джекпот на декількох висотах: від x40 до вищезгаданого x 10 000.

Netent також створив спеціальну версію цієї машини Grand Spinn Superpot, Розроблений для досвідчених гравців. Він вводить прогресивний джекпот і має більш високий коефіцієнт RTP, що становить 96,21%. Варто грати в обидві версії та заохотити вас виграти найвищий приз!

Якщо вам сподобалися прорізи, де це чудово, і алмази впадуть на вас широко Засліплювати мене від мережі.

Чому ми рекомендуємо Deco Diamonds Deluxe?

• Динамічна музика та унікальна атмосфера 1920-х років
• Прості правила та цікавий додатковий бонус на колесах
• Збільшити можливість нетерплячого, значного збільшення RTP та зменшення випадкових випадків

Короткий зміст та оцінка

Deco Diamonds Deluxe Це нове, ви можете сказати, що розкішна версія, випущена у 2018 році Діаманти деко, який представляє найкращий графічний дизайн, цікавіші правила та ще більше шансів на перемогу. Також пам’ятайте, що дуже висока аварія може бути трохи зменшена в режимі Boost, і, до речі, ви збільшите його RTP. Цей оригінальний фрукт може дуже весело в стилі 1920-х- і, до речі, цікавими виграшами.

Бонусна сумка до ГРН 6740