Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 4000 бонусів + 100 безкоштовних обертань

Темна речовина: Розв’яжіть темні таємниці та отримайте скарби вікторіанської маєтку в машині мікрогамування!

Натхненний класичними кримінальними романами про Шерлока Холмса та літератури жахів 19 століття, І темна речовина Це секретність секрету з машиною RTP, що дорівнює 96,18% та високій мінливості. Увійдіть у світ вікторіанських легенд і з’ясуйте, чи можете ви визначити таємниці назви Темної матерії- до речі, перемогти з максимальним фактором X2400!

Продюсер гри Мікрограмування
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії 5
Барабани 5 × 3
Міни. тримати парі 0,5
Максимум. тримати парі п’ятдесят
RTP 96.вісімнадцять%

Темний матер: графічний дизайн

Щось дивне відбувається в Stonecherst ..

Головним героєм гри є детектив Шотландії-Двера Натан Хеймор, який намагається розкрити таємницю таємничих зникнень мрійливого міста Стоунерст. Усі поради призводять до таємничої власності з зловісною назвою Wraith Manor. Як швидко виявляється, цей будинок з привидами приховує багато секретів, і саме ваше завдання вирішить їх.

Мікрогамінгові розробники переживають, будуючи складну атмосферу прямо з дев'ятнадцятого готичного жахливого роману. Символи з більшою вартістю зображуються таємничими людьми драми, включаючи детектива, який намагається розгадати головолом.

На задньому плані, однак, після настання темряви є вулиця. Легко уявити, як священики копит і клацання колеса, що проходить у тіні низьких плоских дерев. Мікрогігування ідеально будує атмосферу в своїх іграх, не створюючи ігор, позбавлених сюжету, і І темна речовина Немає винятку. Анімації досить економічні, але вони відповідають атмосфері очікування.

Існує також належна музика, що означає тонкий хор, сумні струнні інструменти та низькі тонни труб. Саундтрек справді хороший і ідеально доповнює атмосферу таємниць та невідомої загрози.

Бонусні варіанти для темної матері

Існує так багато для історії, представленої в грі, але гравці можуть розраховувати на цікаві бонуси тут? Відповідь: Безумовно, так, хоча це не слот з особливо складною структурою спеціальних раундів та додаткових ігор.

І символи темної речовини з машини Дикі представлені тут логотипом гри і зустрічається лише на барабанах 2, 3 та 4, а розсіювання- це багато прикрашений молоток, ймовірно, до дверей корта. Дикі символи, що висаджуються на барабани 2 і 4, можуть перетворитися на складені дикі та вільні спиці в супер піднесених диких шлунках.

3 розсіюється тут, бонусний раунд безкоштовних 12 обертань, і кожен розсіювання додає +1 віджимання під час цього бонусу, а це означає, що цей бонусний раунд може тривати довго.

Бонус вторгся в дико

Однак найцікавішим є бонус Вторгнення. Він заповнює весь другий чи четвертий барабан символами Wilda, які, як вказує назва, атакує сусідній барабан, також перетворюючи його на диких символів, що супроводжується ефективною анімацією імені Темна Матерія.

Купа диких на барабанах 2 і 4 перетворює барабан 3 також повністю у Wilda і подвоює кількість перемоги. Таким чином, потенційні призи можуть швидко вийти на дуже високий рівень.

Швидкість удару (Переможний фактор) тут двадцять.24%і максимальний платіж має множник x2400. Символи з меншим значенням досить погано оплачуються (від x7 до x20), але символи з більш високим значенням забезпечують високі призи (множник x60 до x1200), і це впливає на мінливість, визначену розробником як високий. Тут ми знайдемо лише 5 основних платежів, тому не важко запам'ятати всі переможні комбінації.

Вам це подобається? Також спробуйте подібні транспортні засоби

Ми рекомендуємо невидиму людину

Натхненний класичним фільмом Людина невидимка, Представляє гравця у світі таємничого лиходія, назва невидимої людини. Він втратив тілесне покриття внаслідок експериментів з таємничими сумішами, які ви можете побачити у чудовій вступній інтризі в грі.

Дуже загадковий графічний дизайн привертає увагу ефективною анімацією та старим стилем кінотеатру. Основними символами є картки від десятків до Асаса та персонажів з фільму. Тим не менш, у нас є два типи диких тварин: заголовок невидимої людини та міліціонера переслідує його, які йдуть на дошку під час гри. Коли ці два персонажі знайдені, ми отримуємо нагороду з бонусною грою з 10 безкоштовних обертів. У цьому бонусі накопичується лічильник міліціонерів та невидима людина, і якщо один із них заповнений, ми отримуємо ще одну безкоштовну сеанс.

Початковий максимальний рівень перемоги 200 000 монет також заохочує, а RTP- 96,4%. Повинен грати для шанувальників цього чорного-білого фільму!

Спробуйте також привид опери

Привид оперної машини

Привид опери- це автоматична машина з RTP 96,57% за класичною музичною ліцензією, що зображує історію таємничого генія музики, що проживає в Паризькій опері та закоханий у співака.

Він характеризується незвичайним графічним дизайном, оскільки замість того, щоб малювати чи відображати в 3D-символіках, у нас є фотографії з мюзиклу в 2004 році, і симфонічна музика грає нам. Класна гра!

Привид опери Це стара машина і перше виробництво мікрогами, але цікаві варіанти бонусів забезпечують гарну забаву, тому ви повинні перевірити цей заголовок. Candelab коливається у випадкових спинах стелі (це одна з музичних сцен), що нагороджує трансформацію гравця трьох випадкових персонажів у дикій природі.

Симвос бонусу у вигляді букви з’являється лише на п'ятому барабані у випадкові моменти і виплачує перемогу з множником до x20. Є також звичайні символи диких та розсіювання. Колекція останніх персонажів у кількості щонайменше трьох може запустити гру з 10 вільних обертів із випадковим чином доданим. Наче цього було недостатньо, у нас є бонусні танці, що танцює Wilda, нагороджуючи гравця бонусом, залежно від позиції, в якій вони випадають. Ми рекомендуємо цю гру, особливо для шанувальників кіно та класичної музики.

Чому варто грати в темній матерії?

• Дивовижна атмосфера очікування людей, які люблять боятися- просто на Хеллоуїн
• Ідеальна позиція для людей, які захоплюють літературу жахів Едгара Алана По або Н.П. Лавок
• Цікаве вторгнення в бонусну версію дикої природи, яка може бути плідом у високих виграшах

Думка та коротка презентація

І темна мати, Автомобіль, випущений у жовтні 2019 року.

Гра сповнена невідомого, і не тільки з клімату, який був вбудований на ньому. Хороші максимальні перемоги та хороший шанс отримати безкоштовні спинки, вони повинні зловити всіх І темна речовина Тривалий час- особливо якщо ви віддаєте перевагу високій мінливості та досить нескладним правилам, які дозволять вам зосередитись на грі. Відкрийте для себе секрет садиби-привидів та виграйте в темному стилі!

Бонусна сумка до ГРН 6740