Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

Від 100% до 400 + 50 безкоштовних ротацій на Starburst

Чарлі Чарлі

Чарлі Шанс Відео-сло, в якому назва Чарлі стикається з важким завданням. Він повинен зустрітися з самим дияволом. Йому пощастить, якщо цього разу йому доведеться взяти ноги біля пояса?Логотип Чарлі Шанса

У цьому огляді ми спробуємо відповісти на це питання, а також розглянемо графічний дизайн цього слота, дізнаємось, як його грати, ми дізнаємось його бонусні функції і, нарешті, ми подумаємо, чи варто це грати.

Продюсер гри Грати в
Тип апарату Відео-сло
Оплачені лінії один
Барабани 5
Міни. тримати парі 0,10
Максимум. тримати парі 100
RTP 96,25%

Чарлі Шанс- графічний дизайн

Чарлі Шанс- новий ігровий автомобіль в Інтернеті. Він був опублікований у червні 2021 року визнана студія Грати в. Це продовження успішної серії про пригоди титулу Чарі. На перший погляд ви можете побачити, що Чарлі Шанс- їх наступна успішна робота.

Charlie_chance Графічний дизайн натхненний анімацією Disney Classic 1920-х років. і 30. 20 століття. Весь слот танцює перед ритмом музики. Майже все рухається. Чорти танцюють на задньому плані, а павуки гойдаються на павука. Символи згинаються, коли барабан зупиняється і рухається, коли вони створюють виграшну систему.

Символи, Є два головні герої, які ми знаходимо в шансах Чарлі, т. Е Чарлі та диявол, помічники та символи диявола, відомі з класичних торгових машин.

Вся гра була зроблена в технології HTML 5. Це означає, що для цього не потрібен плагін Flash Player і працює на всіх пристроях з веб-браузером. Таким чином, ви можете насолоджуватися цим на своєму комп’ютері, планшеті, телефону та інших пристроях.

Як грати в Чарлі Шанс

Автомобіль Чарлі виготовлений з п’яти обертових барабанів та трьох горизонтальних ліній. Середня лінія- Лінія перемоги.

У Charlie Chance ми запускаємо нічию, використовуючи велику зелену кнопку з правого боку екрана. Ми також можемо допомогти собі використовувати функцію автоматичної роздільної здатності, розташовану поруч. У цьому випадку автомобіль запустить наступні креслення.

Щоб виграти, вам потрібно намалювати щонайменше три однакові символи на лінії перемоги. Символи повинні бути на сусідніх барабанах, починаючи з першого барабана зліва.

Ставки, які ви можете грати на цій машині, варіюються від щонайменше 0,20 до максимум 100. Ви вибираєте швидкість у центральній частині екрана. Ви можете просто натиснути процентну ставку або використовувати кнопки (+) та (-).

Середня прибутковість гравця (RTP) у випадку цього виробництва становить 96,25%. Це означає, що статистично трохи більше 96% грошей, вкладених у гру, він повернеться до вас. Це відносно хороший результат на тлі конкуренції.

Бонусні функції в Чарлі Шанс

Charlie_chance У Чарлі є кілька цікавих спеціальних символів та бонусів.

Перший- особливий символ Дивний. Він може замінити всі інші символи, за винятком символу розсіювання, до якого ми незабаром підемо.

Функція Xreelz також цікава. Це множник, який починається, коли Wild бере участь у виграшному розіграші. Потім числа з’являються над барабанами, а це означає, скільки потенційної перемоги буде помножена.

Наступний особливий символ- диявол. Це вищезгаданий відсутній символ. Намалюйте щонайменше трьох таких персонажів, запускає бонусний раунд з 10 Безкоштовні спинки. Додаткові символи, які є множниками, з’являються під час цього раунду. Чим більше персонажів диявола, якого ти малюєш, тим вище вони будуть. Після малювання 5 символів ви можете отримати мультиплікатор до 25x! Під час цього раунду символи дикої природи, яку ви малюєте, залишаються на барабанах, змінюючи своє положення після кожного обороту.

Після того, як ви отримаєте щонайменше двох персонажів, ви отримаєте Дихання. Під час цього барабан, на якому він з'явився, зупиняється. Якщо під час відповіді з’явиться інший розкид, ви отримаєте ще один безкоштовний оборот. Це дає великі шанси на наступний виграш і, можливо, розпочати бонусний раунд.

Чому варто грати в Чарлі Шанс

  • Вільні спинки, спеціальні символи диких та розкиданих та мультиплікатор до 25x
  • 243 способи перемоги
  • Високий RTP становить 96,25%
  • Респонденти

Чарлі Шанс- резюме та оцінка

На нашу думку, і титул Чарлі, і сам слот є переможцями. Під час тестів Чарлі отримає справжній стан, і слот справив на нас дуже гарне враження.

Маючи невеликий успіх і набуття трьох спеціальних символів, великого розсіювання, у ваших руках багато перемог. Це питання сприяє відповіді після малювання двох дияволів. Під час тестів саме так нам вдалося провести безкоштовний оборот. Виграш додатково збільшується з функції xreelz. Хоча ми не змогли вдарити по коефіцієнту X25, але, незважаючи на це, наша перемога була помножена на дивно великі розміри.

На наш погляд, також варто грати в Чарлі шанс для самого графічного дизайну. Нам дуже сподобалась атмосфера старої анімації, натхненна Діснейськими творами. Автомобіль та символи були намальовані у відмінному та смішному стилі. Анімація, що супроводжують їх, дають всю динаміку та гумор.

Ось чому, чесно кажучи, ми рекомендуємо вам витратити хвилину, щоб познайомитися з останньою роботою, ми переконані, що вам сподобається, і ви хочете залишитися з цим довше. Нарешті, у нас більше нічого робити, крім того, щоб побажати вам посмішки удачі та високих перемог.

100% до ГРН 3600 + 200 вільних ротацій