Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

100% до 500 + 150 безкоштовних обертів

Книга ra deluxe

Творець гри- компанія Новомат, що вам не потрібно когось представляти. Феномен цієї гри лежить в основному на її тему, яка передає гравців у світ Стародавнього Єгипту і дозволяє грати з Індіаною Джонсом. Гравець може виявити скарби, розшифрувати ієрогліфи та робити реальні археологічні відкриття. Книга Ra Deluxe пропонує оригінальні розваги, а іноді заробляє на ній.

Щоб виграти, гравець повинен виконати щонайменше три однакові символи в одному рядку, але вони повинні бути зліва направо. Типові старі єгипетські символи знаходяться на барабанах, що супроводжуються жартівником та символами РА.

5 барабанів та 10 зняття коштів

Перед кожною схемою ми можемо визначити кількість та висоту зведених рослин. По-перше, ви можете зробити ставку на один-ен-рядки. Чим більше ліній, тим більший шанс перемогти. По-друге, гравець вільно регулює висоту рослин, але слід пам’ятати, що вибрану висоту рослини множиться на кількість розміщених ліній, і лише сума, отримана після множення кількості, виражена з пулу, що належить наразі до гравця.
Книга ra deluxe

Тому, якщо гравець вибирає завод з висотою за 3 долари та 4 рядки, то остання сума буде встановлена ​​на 4 $ x 3 = 12 доларів США.

Гравець після кожної перемоги має шанс помножити пул, який ви придбали, вибравши кнопку "amble". Ця кнопка світить, якщо гравець потрапляє до виграшної лінії, і це призводить до міні-гри, що включає вибір правильного кольору картки. На початку міні-ігор гравець бачить шість раніше намальованих карт, його завдання- визначити, яка карта буде виявлена ​​як наступна. Якщо гравець добре обирає колір картки. Однак, якщо він вводить в оману, він втрачає гроші, отримані в цій нічиї.

Книга бонусних ігор RA Deluxe

Однією з найбільших переваг у книзі ігрової машини Ra Deluxe є наявність 10 бонусних ігор, завдяки якому гравець може значно помножити свої засоби. Бонусні ігри- це щось інше, крім «азартних ігор»- вони з’являються лише тоді, коли барабани поєднують три символи книг. Ці символи не повинні бути поруч, але повинні бути щонайменше три. Крім того, у випадку з бонусними іграми ставки множуються двічі або багато разів залежно від ходу гри.

Книга ra deluxe

Це дійсно варто спробувати

Книга Ra Deluxe- одна з найвідоміших слотів і багато років була на передньому плані в рейтингу онлайн-ігрових машин. Один-збройна бандитна книга Ra Deluxe дозволяє заробляти багато, і настійно рекомендується продовжувати задоволення з його кольорами та можливостями. Ми, безумовно, рекомендуємо гру на цій машині.

1000 ГРН вітального бонусу