Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Слот iphram-img
Грати в казино Грати безкоштовно

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Книга мертвих- найкращий слот 2018 року? Огляд гри.

Книга мертвих, нова п’єса від Play'n Got It Величезна популярність Всього через кілька тижнів після повстання. Вам цікаво, що стоїть за цим успіхом? Ви хотіли б це знати Бонусні варіанти Ви знайдете в цьому слоті? Він пропонує Безкоштовні спинки? Ви можете знайти відповідь на всі запитання в грі нижче. Ми обіцяємо не тільки ви дізнаєтесь усе про книгу Ра, це буде цікаво, повне!

Як виглядає книга мертвих візуально?

Книга мертвих- модернізована копія Greentube (Новомат): Книга РА. Останнє було продовжено у вигляді книги Расукс та книга Раджу 6. Це, мабуть, достатньо доказів того, наскільки популярна гра австрійського постачальника. Успіх Greentube може бути дивовижним, враховуючи як прямо Це слот. Він хотів забезпечити успіх у копії ігрової гри? Напевно, так, але як щодо цього, тому що ми особисто думаємо, що книга мертвих Краще, ніж ваш прототип! Дізнайтеся, чому! (Також порівняйте слот з подібною темою Microgama: Дикий скараба)

Перш за все, це виглядає набагато краще, ніж Книга РА. Графіка більше відшліфований, А сама гра більше залежність. Консоль слота складається з елементів архітектури Стародавнього Єгипту, колон та бази. Так само, як і сам Індіана Джонс! Що, безумовно, відрізняється від мертвих від його оригіналу чудова анімація Та бонусні варіанти. Зважаючи на те, що слот від Greentube був випущений протягом декількох років. Це не означає, що книга РА застаріла, просто нам здається пропозиція Глеййка Набагато цікавіше.

Які бонусні варіанти для книги мертвих?

Почнемо з того, що книга мертвих 5-разовий машина з 10 рядків перемога. На барабанах ми побачимо такі символи, як: Річ Уайльд, авантюрист, відіграє головну роль у слоті та богах Стародавнього Єгипту: Анубіс і Хорус. Також буде фараон у золотому похоронній масці та класичному літерічному символі. Книга мертвих- ризикована пригода в пошуку скарбів. Ти все робиш, життя і перемагаєш. Що може бути більш захоплюючий чим це?

Чи пропонує книга RA безкоштовно?

А тепер те, що вам найбільше подобається- Безкоштовні спинки. Спочатку ми дуже скептично ставилися до книги мертвих. Здавалося, що це буде ще одна невдала копія книги Ра з Грентубу. Тим часом, сеанс безкоштовних ротацій, включаючи повторні спинки (граючи в бонусну гру, ви можете запустити ще одну https: // www.Ежик.у.UA/Вільні колючки і, отже, для досягнення максимальної, дозволеної кількості сеансів!) Це те, що оригінальні п'єси! Дякую Велика бонусна гра Виробнику вдалося зафіксувати суть того, що є найбільш захоплюючим у слоті: Нескінченні можливості перемоги.

Сеанс безкоштовних поворотів запускається, коли на барабанах з’являються три книги (незалежно від місця на барабанах). Книга виступає як розтягнення Розсіюйте на барабанах І кожного разу, коли ви натискаєте 2 або 3 символи в будь-якому місці на барабанах, Вони розтягнуться на барабанах і заплатити 10 рядків.

А тепер уявіть, що 5 розсіток розташовані поспіль ... Це має бути щось! Книга мертвих може

помножити Ваш завод для 5000 разів! Це, безумовно, переважає над класикою. Отже, якщо він майже є копією книги РА, коли він пропонує добре відомі вищі виграші та найкращі розваги? Хтось ще хоче спробувати нову гру з гри?

Багатий дикий- персонаж з гри

Перевірте дивовижну пригоду

Книга мертвих відноситься до почуттів і цінностей, які ми всі любимо і цінуємо. Хто з нас не мріяв досліджувати гробниці стародавніх пірамід у дитинстві? Хто не дивився епізоди Індіани Джонс або з випічкою на обличчі, прочитайте пригоди Томека Сойєра? Тему пошуку скарбів знайшли десятки фільмів та книг. Це не дивно, тому що він завжди продається і буде вчасно. Також серед слотів ми знайдемо багато з них. Книга мертвих, Книга Ра, Око гори, Книга Рамзеса, Стародавні таємниці, фараони та прибульці, Пірамід Тазір ... Це не повний список ..

У книзі мертвих герой пригод і той, хто не боїться ризикувати навіть найвищим ризиком, багатий на дикі. Цей прекрасний синій бруна з'являється в інших серіях слотів таблиці, які утворюють ряд слотів, m.в: Перли Індії (Індійські перли). Річ Уайльд не використовує, якими ми хотіли б бути? Красиве, безстрашне, прагнення до пригод, з барвистим життям?

Отже, якщо у вас є пригода, не ризикуючи своїм життям і тимчасовим загоном від реальності, спробуйте книгу мертвих. Ми гарантуємо, що ви не будете розчаровані.

Думка та коротка презентація

Книга мертвих- чудова альтернатива для гравців, які люблять класичні онлайн. Таким же чином може здатися, що гра з гри-це щільна копія книги РА, добре відома і широко улюблена слот. Створення гри, заснованої на такому знаменитому класику, було закликати Для продюсерів Playyk. Цього разу вони не розчарували і виконали це складне завдання.

Ми можемо впевнено сказати, що книга мертвих Краще, ніж оригінал. Ми зобов’язані не лише красивішими, сучаснішими графічними дизайнерами та саундтреками. Книга мертвих краще з точки зору гри. Хоча книга РА обмежена 10 переможними лініями, гра пропонує чудові бонусні варіанти.

Додаткова перевага книги мертвих барвистого, Красиво побудовані анімації. Вони з’являються у випадку шоку 2, 3 або більше розкидань на барабанах. Нарешті, гра в грі обіцяє набагато більше можливостей перемогти. Завдяки реактивному назад в бонусній грі, навіть маючи дуже низький баланс на рахунку, ми можемо змінити невдачу в грі. Навіть якщо у нас все ще багато засобів вільних ротацій- це можливість для захоплюючої розваги без витрат. Не тільки розширює час гри, що робить її ще більш звиклом до. Книга мертвих- це гра для Голодні пригоди І чудові виграші. RTP (повернутися до гравця) слот 96.21%. На нашу думку, книга мертвих, безумовно, заслуговує на шанс і, можливо, ім'я одного з Кращі ігри 2018 рік.

ГРН 4000 бонусів + 100 безкоштовних обертань