Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Бонус від 200% до 3500 років + 30FS на Quest Gonzo

Аравійські ночі: прогресивний слот з тисячі та однієї ночі

Бізнес Розважальна мережа Він веде нас у поїздку на Близький Схід, де вночі під зоряним небом вони сяють біля вежі Мінаретів.
Аравійські ночі- це прогресивний слот, в якому ми знайдемо 5 барабанів та 10 вилучення.
Основні символи від дев'яти до АСА представлені у вигляді мозаїки, але символи з більшою вартістю визначаються мотивами, що належать до казки Сезезада. Отже: ми знайдемо тут верблюда, тарбу, намет, взуття з вигнутими кінчиками, шаблею, аліїнською лампою або найбажанішим- арабським принцом.

Бонуси

Щоб організувати три світильники в будь-якій комбінації, ми отримаємо 15 безкоштовних обертів, за п’ять верблюдів ми отримаємо 160 монет, і якщо нам вдасться організувати п'ять телевізорів або шабля на платіжній лінії, автомобіль нагородить нас перемогою у формі з 300 монет. Крім того, будь-яка бонусна комбінація може бути нагороджена в потрійному.

Аравійські ночі, некольоровий слот

Прогресивний джекпот

Розташування п’яти персонажів арабського принца дає прогресивний джекпот, як правило, кілька сотень тисяч євро, якщо, звичайно, ми не граємо з максимальною швидкістю. За те, що закладає п’ять князів без максимальної фабрики, автомобіль платить бонус 1000 монет. Сам принц- це також дикий символ, і його поява може доповнити виграшну лінію персонажів і подвоїти перемогу.