Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

100 вільних обертань з обертанням x1!

Альдо Джурні- Подорож до перемоги

Їдьте в поїздку з покупцем Альдо. Торговець ренесансу Альдо потребує вашої допомоги. Слідкуйте за ним у чудовій поїздці до чотирьох країн і збирайте призи в цьому дуже первісному слоті від Yggdrasil. Китай, Італія, Персія та Монголія чекають сміливих мандрівників. Але не тактичні правила та цікава тема подорожей, натхненні експедицією Марко Поло, достатньо, щоб заохотити гру? Перевірте себе в нашому огляді Подорож Ендо.

Продюсер гри Yggdrasil
Тип апарату Відео автоматичне
Оплачені лінії 65
Барабани 5 X5
Міни. тримати парі 0,10
Максимум. тримати парі 100
RTP 91.6%

Графічний дизайн

Вдосконалена графіка зображує тривимірну карту в казковому стилі, в якому представлені чотири країни. Їх можна легко відрізнити, оскільки в Монголії ми знайдемо кочівників юртів, у Китаї- висока пагода, Італія відзначається європейськими будинками, а Персія відрізняється майже східним ландшафтом. Фон багатий анімацією, і щось трапляється у кожному місці: вітер висить пустельний пісок, човни гойдаються в ритмі хвиль, а листя падають з дерев. Перехід до області, що відповідає кожній з країн.

Aldo Trip- веселий джентльмен з набряклими вусами та барвистою шапкою, стрибаючи з поля на поле в кожному раунді, збираючи виграшні послідовності дорогоцінних каменів у різних кольорах. Приємна, розслабляюча музика, що прискорюється з високими виграшами. Це нагадує популярні стратегічні ігри браузера, в яких ми збираємо сировину та будуємо королівство- але тут ми можемо отримати реальні гроші, а не лише віртуальне золото.

Бонусні варіанти

Тема Подорож Ендо Є поїздки, які були спритно інтегровані в ігрову механіку. Машина (5 х 5) була розділена на чотири області, що відповідають кожній з країн. Альдо рухається по одному місці за кожну спину в випадково вибраному напрямку (також по діагоналі), і наш авантюрист повертає поле, на якому він стоїть у дикій природі.

Крім того, якщо під час гри Альдо перемикається на середнє поле, ми отримуємо додаткові дикі символи, які з’являються на дошці (максимум 9) та випадковий множник перемоги з x2 до x4. У режимі вільного спіну цей фактор збільшується на 1, 2 або 3 для всього сеансу вільного спіну з можливістю багаторазового активації цього додавання-.
Найцікавіше тут- бонусна гра Безкоштовні спинки, Що змінюється залежно від країни, яку ми зараз відвідуємо. Щоб отримати бонус з 5 ротацій, потрібно зібрати трьох символів компаса. І так, В Італії призи починаються з мультиплікатора X2, збільшуючись на 1 поруч із наступною спиною.

У Монголії, після кожного бонусного хребта, один тип символу вилучається з дошки, що дає більший шанс на приз, оскільки таким чином легше зібрати переможні комбінації таким чином. Якщо лише 2 символи залишаються внаслідок цього усунення, множник збільшується на один.

Отримавши бонус у Персії, клейку дику додають до барабанів з кожним вільним хребтом, який зупиняється на ньому до кінця раунду. Нарешті, у Китаї з кожним вільним обертанням символ Альдо створює лінії, що складаються з символів дикої, і розрахунок висоти перемоги починається з мультиплікатора x2.

Однак найбільші нагороди будуть зроблені бонусом Подорожувати, Активовано, коли під час отримання трьох компасів Альдо буде посередині дошки. Тоді ми отримуємо бонуси з усіх чотирьох країн, починаючи з множника X2. Будь-який додатковий вигляд Альдо в центральному полі Додаткові 3 обертання. Це найкращий бонус, який може забезпечити справжню лавину.Aldo Travel персонаж

Варто знати, що зміна швидкості під час сеансу знизила нашу подорож до початку, про яку нас попередить у появі вікна. З цієї причини це, власне, не повинно змінювати швидкість під час ігрового сеансу, щоб не втратити свій прогрес.

RTP становить 96,1% (58,03% базової гри та 38,07% під час вільних ротацій), а максимальна перемога в раунді дорівнює швидкості x3000. Є цілих 65 ліній перемог, тож вам слід звернутися до допомоги, щоб познайомитися з усіма переможними комбінаціями.

Вам це подобається? Перехрести за старі часи та грати в інші прорізи для подорожей

Три царства Від Red Tiger заснований на класичному середньовічному китайському роману, популяризованому на Заході низкою стратегічних ігор "Романс трьох королівств". Схожий на Подорож Ендо Гра триває в королівствах, гарантуючи різні Бонуси, Але гравець вибирає одного з них, коли починається гра. Це змінює символ, який функціонує як розширюється дико з розміром із трьох полів.

Крім того, це слот з класичними принципами, з елегантним східним стилем. Символи зображують дорогоцінні прикраси різних цінностей, а китайські лідери борються з контролем над країною. Три царства Він характеризується RTP, що дорівнює 95,15%, тому трохи менше, ніж у більшості слотів, але має мінімальну мінливість 1/5, тому можна рекомендувати ретельних гравців, які люблять більш розслабляючі ігри з нижчим рівнем ризику.Символ подорожей Альдо з гри

І якщо ви вважаєте за краще йти на захід, покладіть свої вітрила і йдіть до відкриття Америки Золото вітрило. Ця гра від Play'n Go характеризується RTP щонайменше 96,00% та низькою мінливістю гри. Тема мандрівників в епоху географічних відкриттів- це предмет, який, звичайно, також повинен закінчити перемогу Великих скарбів. Головний герой тут-Krzysztof Columbus, який служить диким, і серед символів, серед іншого, його корабель Санта-Марії, який виступає поворотом. Як і в інших іграх цього розробника, ми можемо помножити кожну перемогу, вгадуючи колір карти, якщо ми вирішимо ризикнути на приз.

На додаток до цього конверта подорожі, це досить звичайний слот 5 × 3 з сеансом 10 безкоштовних обертань та встановлення в стилі Відродження. Гра стала приємнішою завдяки досить жвавій музиці в стилі нетрів, і машині сподобаються ентузіастам морських історій. Academzh та перемога!

Чому варто грати на подорожі Альдо?

• Безперечно, один з найоригінальніших слотів, на які можна грати. Порушує правила в хорошому шляху!
• Приємний графік у стилі стратегічних ігор браузера
• Цікавий геймплей, який вас довго приваблює

Короткий зміст та оцінка

Важливо зазначити, що кожна з чотирьох земель пропонує різні правила та інші проблеми. Подорож у різних країнах- це не лише косметична зміна зображень, але й змінює правила гри. З цієї причини Подорож Ендо Йому не слід нудно швидко, і гра може залучати довгі години.

Марко Поло повернувся з подорожі з Китаю, хоча він не приносив скарбів із собою і навіть втрутився у в'язницю. Спробуйте змінити хід цієї історії та наважитися отримати призи. Ви можете виграти ставку на цю подорож Навіть x3000 У кожному раунді!

100 вільних обертань з обертанням x1!