Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Вік богів

Рухайтеся в давнину, Каді Земля контролювала стародавніх богів. Ви будете відповідати їх вимогам? Ви заслуговуєте на благодать богів? Сидіти на Олімпі може бути збоченим, помилковим і мстивим, але іноді вони дають смертну благодать і успіх. Можливо, запозичення древніх зможе отримати вас? Грайте в епоху богів, отримуйте славу і сидіти на фестивалі поруч з богами Олімп!

Чотири примхливі боги стародавнього світу з’являються в епоху богів: Геркулес, Афіна, Зевс та Посейдон. Виберіть одного з них і перевірте, чи станеш ви улюбленим божеством. Все, що вам потрібно зробити,- це намалювати 5 символів богів на одній із платних ліній, і ваші Швидкість рослин буде помножена на 200 разів! Це має бути причиною богів!

Епоха богів- лише одна гра з усієї однойменної серії. Група включає відео, таке як: Age of Bods: Sisters of Fate, Age of Bods: ціна Олімпу, вік богів: люті. Здається, що або гра стала дуже популярною і Іграшка Він вирішив провести своє продовження.

Зовнішній вигляд та графічний дизайн

Щодо того, як виглядає віком богів, ми маємо змішані почуття, які терміни використовувати. З одного боку, ця гра якимось чином нагадує класику Онлайн-пини, З іншого боку, завдяки сучасній анімації він отримує привабливість. У Bęny ми бачимо образи п'яти стародавніх богів: Геракла (він був героєм), Афені, Афродіт, Зевс і Посейдон. Крім того, класичні алфавітні букви та артефакти, такі як грецький шолом для хопліта або дикого символу, з’являються на барабанах. На тлі машини є прекрасна грецька пагорб Акрополя.

Музичне шиття цього автомобіля не дуже цікаво. Можна сказати, що він простий і не вражений гравцем. Що нам найбільше подобається в цій грі, це анімація, які відображаються, коли ви починаєте будь-які Бонусні ігри. Ми скоро дійдемо до них.

Найцінніший символ (коли мова йде про богів) у грі- це образ богині Афенії. Для 5 символів ми отримуємо перемогу в 1000! У свою чергу, символ лаврового вінка з написом дикого дасть вам Виграйте зі значенням 10 000, якщо ви намалюєте 5 таких символів на активній лінії!

Бонусні варіанти для віку богів

Пантеон сили- У випадку малювання 5 символів із зображенням богів на активній лінії гра помножує вашу рослину на лінії або, іншими словами, 10 х загальної швидкості.
Age of Bods Bonus- У випадку з малюванням 3 персонажів з написом бонусу в будь-якій точці барабанів буде запущена бонусна гра. Тоді на екрані з’явиться 9 монет. Завдання гравця- вибрати монети, які після їх змін мають три образи того самого Бога. Тоді буде запущено один із чотирьох варіантів бонусів, що сприятливо для цього божества. Кожен з цих варіантів починається з 9 вільних обертів, але те, що відбувається під час сеансу, пов'язане з характеристиками цієї бонусної версії.

Безкоштовні ротації Афіни: Гравець отримує 9 безкоштовних поворотів. Однак перед початком ігрового сеансу автомобіль малює мультиплікатор (від 2 разів до 5 разів), через який усі перемоги отримали на вільних сесіях спини. Спини неможливо активувати.

Безкоштовні спинки Zeus: Як і у випадку з Спіном, богиня Афіна також дає нам лише 9 вільних поворотів. Різниця полягає в тому, що множник виграшів змінюється. Для перших 3 обертів множник становить 1, у шпинату 4-6 збільшується до 2 разів, а в Sriva Nmer 7-9 це вже 3 рази. Крім того, дикий символ зупиняється на середньому положенні на барабанах, тому це сприяє вашій перемозі. Вільні спинки не можуть бути реактивовані.

Пузейдон вільні спинки: сесія вільних ротацій від Бога Посейдона дуже вражає. Під час 9 вільних поворотів Посейдон приносить блискавку до землі, яка входить у поля на барабанах. Потім випадково пофарбовані символи (5 з них) перетворюються на символи диких. Так, з кожною божевільною, вільною спиною. Ви не можете не перемогти! Незважаючи на те, що ви не можете повторно активувати безкоштовні спинки, ця бонусна версія може змусити вас помножити свою рослину 7000 разів (лише одне обертання)! Це, звичайно, теорія, і це рідко трапляється.

Нарешті, Hercules Free Spins- це варіант, в якому гра дає нам 9 безкоштовних спінів. Потім на середньому барабані з’являється дикий символ, який прилипає до барабана. Це дозволяє отримати додаткові виграші, оскільки він замінює всіх персонажів, крім розсіювання.

Після того, як ви закінчите грати в безкоштовні ротації, ви знову повертаєтесь до дошки, на якій видно монети! Ну, ваша гра на Buva не закінчилася, і у вас є можливість вибирати монети, поки ви не побачите зображення Аїди. Завдяки цьому у вас є можливість активувати супер крутиться кілька разів!

Джекпот епохи богів

Всі ігри з серією Age of Gods пов'язані Чотири прогресивні джекпоти. Найбільш бажаною з них- це остаточна сила. Щоб потрапити в джекпот, ви повинні намалювати достатню кількість символів, які відповідають кожній із смужок джекпота праворуч.

Короткий зміст та оцінка гри епохи богів
Вік богів, надзвичайно цікава гра. Можливо, тема найбільш онлайн-машини трохи хороша, тому що ми знайдемо багато ігор з подібними темами, що робить вік богів неймовірно звикаючими, це його бонусні варіанти. Множники, безкоштовні спинки, бонусна гра, все це змінює наше ставлення до цієї гри. Вік богів дає багато можливостей перемогти.
Бонусні ігри, включаючи чотири варіанти, напевно, наша улюблена частина. Дякую Безкоштовні спинки, І спеціальні символи, які з’являються на цій сесії, наші емоції досягають свого зеніту. Епоха богів-це неймовірно використане та відтворюване відео. Ви отримаєте одну бонусну гру, хочете більше! Гра на цьому автомобілі дуже динамічна і не стає пам’яткою навіть після декількох днів обертання обертання на цій машині.

Що стосується статистики богів, коефіцієнт платоспроможності на цьому відео. RTP тут 95.02 % (це може бути трохи краще), а також фактор переможної цінності ... Шкода, адже якби RTP був трохи вище, ми б вважали цю гру дуже хорошою.

Глазур на торті 4 прогресивний джекпот. Вони поєднують усі ігри з серії епохи богів. Хоча ймовірність того, що ти потрапив у Джакпот, маленький (так, ми знаємо, що всі хотіли б обдурити себе, врешті-решт, хтось збирає ці джекпоти), але завжди є така можливість. Зрештою, краще грати в машину джекпота, ніж той, який його не має, правда?

Вік богів сподобається всім закоханим міфології та уяви. Незважаючи на те, що в Інтернеті є багато подібних відео.

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів

Автор профілю зображення Beata Woźniak- менеджер сайтів

Beata перевіряє, чи все виглядає так. Опублікує відгуки та новини та створює план підтримки сторінок на наступні місяці. Без неї казино орела не було б таким, щоб ви їх знаєте сьогодні. Він піклується про вміст вмісту на веб-сайті, особливо з точки зору речовини. Я знаходжу найкращі бонуси для читачів. Beata- любитель кави . Через кілька годин він грає в покер з друзями. Він живе на Мальті 8 років, острів, де процвітає Ігамінг.

Улюблена гра в азартні ігри: Звичайно, покер!