Графічний дизайн

Бонусні варіанти

Враження під час гри

Казино припинило отримувати клієнтів від Україні

20 супер гарячих

20 супер гарячих- це п’ять, ігрова машина з двадцять платежів та відмінна винагорода у вигляді десяти тисяч монет! Слот виглядає досить добре з точки зору графіки в саундтреці. Станції починаються з однієї монети, яка дає 20 монет для однієї спини, максимальна установка становить 400- 400. У нас також є варіант автоматичної гри.

Багатопокотна- це ігрова машина

20 супер гарячих- класичні фрукти. Ми знаходимо тут аромати як: виноград, вишня, лимон, помаранчевий, слива та кавун. Крім того, з невеликим успіхом ми можемо вдарити зірку, яка є найвищооплаченим символом. Це також символ розсіювання. Дикий символ, або дике, тут сім, який замінює всі інші символи, крім розсіювання.

20 супер гарячих слотів Egt

Додаткова перемога

Бонус у грі 20 Super Hot-це 4-рівневий джекпот Загадка, який ми бачимо у верхній частині екрана. Рівні джекпота показані за допомогою символів гри в ігрову карту і їх можна знайти під час активації бонусу.

Щоб активувати бонус-крей, ми повинні спочатку перемогти барабани, а потім вибрати варіант "азартні ігри". Талія миготливих карток буде випущена, і наше завдання- здогадатися про колір картки. Якщо нам вдасться застосувати три однакові фігури, ми переможемо.

20 супер гарячого джекпота

Гра задовольнить обох людей, які полюють на мегапоти, і тих, хто просто хоче грати в просту машину.

ГРН 400 + 120 безкоштовних обертів